Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Schedule Manager : Now working.. !

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Merhaba arkadaşlar,
Ekte bulunan ;

ShardManager'in SMC'den Schedule controler >Server ismi her seçtiğimde bu şekilde uyarıları çıkartması ne anlama geliyor?

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Secdet

.
Alınan Beğeni
410
Ödül Puanları
63
Bulunan eventlarda smc tarafli işlem yaptigini belirtiyor. Asla bi zarari yoktur. (Henuz hic gormedim )

Oyla 0

Secdet

.
Alınan Beğeni
410
Ödül Puanları
63
Tek seferlik gösterse tamam da her seçtiğimde sharda o satırları yazıyor
Kulağına bi defa cikmasi icin öğüt ver. Dostum senin işlem yaptığını smcde o bölüme zaten girdigini tutacak bi sütun yok garibanda ne yapsin bak kanka işlem yapiyorsun şuanki değerler bunlar diye uyarıyor.

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Kulağına bi defa cikmasi icin öğüt ver. Dostum senin işlem yaptığını smcde o bölüme zaten girdigini tutacak bi sütun yok garibanda ne yapsin bak kanka işlem yapiyorsun şuanki değerler bunlar diye uyarıyor.
Peki sen öğüt verdin mi? :) Sende de aynı şekilde oluyor mu?

Oyla 0

Secdet

.
Alınan Beğeni
410
Ödül Puanları
63
Peki sen öğüt verdin mi? :) Sende de aynı şekilde oluyor mu?
Beni dinlemediği icin kafana gore takil dedim abi ben zararsizim oradan 2 cay al gel event saatlerini bitirelim rahat edelim bi daha benimle isin olmasin bende kabugumda uyuyayim dedi. Elbette bende bu kararina saygi duyup yapacagimi yapıp bi daha yuzune bakmadim oda sözünu tutup cikmadi ( ee al gulum ver gulum ) :)

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.