Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Schedule

Alınan Beğeni
18
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Beyler, bu eventlerin ve roc, medusa saatlerini SMC den belirliyoruz ve database'e yazıyor ama vsro server files'ın içinde Schedule.cfg dosyası var. Bu dosyadaki zamanlar ile benim SMC'de yazdıklarım birbiriyle alakası yok. Bunun bir etkisi olur mu? Diger bir konu ben Uniquelerin ne zaman spawn oldugunu bilmiyorum. Bunların spawn zamanlarını nereden degiştirebilirim? Direk nerede bulabilirim?

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
790
Ödül Puanları
93
VSRO Schedule tablo üzerinden çalışıyor, txt dosyası ile Black Rogue dosyalarında çalışıyor, senin files klasörüne bir yerden girmiş :)

T

Tc_ComanDo

Schedule Manager : Now working.. ! - SCHEDULE_DEF_BATTLE_ARENA_MATCH_POINT - 359
Schedule Manager : Now working.. ! - SCHEDULE_DEF_BATTLE_ARENA_MATCH_FLAG - 245

dili türkçe yaptığım zaman aldım tekrar ingilizce yapmak istedim.,
oyun startı verdikten sonra ilk gelen ekrandan sonra kapanıyor.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.