Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

script yazırmak

Alınan Beğeni
47
Ödül Puanları
28
açmaya yer bulamadım vsro konu dışı olduğu için acilen bana script gerekiyor web site ama bulamıyorum script yazmakta yardımcı olabilecek varmı basit sayılır birşey maddi imkanım olmadığı için ücretli yazdıramıyorum

Ü

Üye silindi 340

açmaya yer bulamadım vsro konu dışı olduğu için acilen bana script gerekiyor web site ama bulamıyorum script yazmakta yardımcı olabilecek varmı basit sayılır birşey maddi imkanım olmadığı için ücretli yazdıramıyorum
Ne hakkında script ne olacak yani o script bilgim yok öğrenmek için soruyorum sadece

Alınan Beğeni
47
Ödül Puanları
28
örnek vermek gerekirse otellerdeki blacklist sitesi yapmak istiyorum otel sahiblerine üyelik verilecek o kişiler gelen kötü misafirleri kara listeye ekleyebilecek başka bir otel sahibi o kişinin kara listede olup olmadığını görecek tasarım önemli değil onu ben yaparım

HydrUK

.
Alınan Beğeni
30
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Gönderdiğiniz özel mesaja dönüş yapıldı...

Alınan Beğeni
717
Ödül Puanları
93
örnek vermek gerekirse otellerdeki blacklist sitesi yapmak istiyorum otel sahiblerine üyelik verilecek o kişiler gelen kötü misafirleri kara listeye ekleyebilecek başka bir otel sahibi o kişinin kara listede olup olmadığını görecek tasarım önemli değil onu ben yaparım
Bu konu hakkında zaten oteller bilgi sahibi olabiliyor, Opera otomasyon sistemini kullanan oteller black list ve kişisel verileri sistemde barındırarak diğer otellerle irtibat halinde kalıyor. Turizm ve Otel İşl. okumuş birisi olarak söylüyorum bunları :)

Alınan Beğeni
47
Ödül Puanları
28
Bu konu hakkında zaten oteller bilgi sahibi olabiliyor, Opera otomasyon sistemini kullanan oteller black list ve kişisel verileri sistemde barındırarak diğer otellerle irtibat halinde kalıyor. Turizm ve Otel İşl. okumuş birisi olarak söylüyorum bunları :)
Her otel opera kullanmıyor ki fidelio sedna elektra vb şeyler kullananlar be yapacak ? Peki

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.