Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

iSRO-R Çözüldü Şehir ışınlanmasında bir hata oluştuğunda, lütfen yardım edin! !

BERK4Y

.
Alınan Beğeni
24
Ödül Puanları
3
Tablolarda karakterin verileri ile oynarken hata yapmışsın, örneğin bir çarın yanında binek varken o bineği CharCOS'dan onu silersen ya da yanlış bir oynama yaparsan, böyle bir hata alırsın başka karakter ile dene başarıyla ışınlanacaktır

Oyla 0
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
8
Tablolarda karakterin verileri ile oynarken hata yapmışsın, örneğin bir çarın yanında binek varken o bineği CharCOS'dan onu silersen ya da yanlış bir oynama yaparsan, böyle bir hata alırsın başka karakter ile dene başarıyla ışınlanacaktır
Veritabanını geri yükledim, yeni bir hesap oluşturdum ve becerileri kullandıktan sonra ışınlanma hatası hala devam ediyor.Nedenini biliyor musunuz? - -#
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

aa.PNG

Veritabanını geri yükledim, yeni bir hesap oluşturdum ve becerileri kullandıktan sonra ışınlanma hatası hala devam ediyor.Nedenini biliyor musunuz?

Oyla 0
Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
8
140 cap isro r files kullanıyorsun sanırım o sorunu ne yapsam çözemedim eğer çözerseniz benide bilgilendirin lütfen

Oyla 0
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
8
140 cap isro r files kullanıyorsun sanırım o sorunu ne yapsam çözemedim eğer çözerseniz benide bilgilendirin lütfen
5.PNG

Evcil hayvanı iptal ettim, şehre geri dönmek yanlış olmaz!!!
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

üzücü ya gerçekten harika files ama şu sorun bizi bitiriyor

Evcil hayvan verilerinde bir hata var — charCOS
Ama veritabanını nasıl tamir edeceğimi bilmiyorum - -#

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.