Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım Şehirler Arası Teleport Noktası Oluşturma Programı

Ü

Üye silindi 3096

Öncelikle Program için @ServerEdit Teşekkür ederiz onun programıdır (kendisinden izin almayarak paylaştım umarım kızmaz başka bir forumdaki üyeliğiyle paylaşmıştı burdada paylaşmak istedim kendisinin yerine)

Denedim sorunsuz çalışmakta tüm teleport noktalarını sildim programla ekledim aşağıda gördüğünüz gibi çalışıyor sorunsuz

1589395869861.png

1589396031793.png

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,108
Ödül Puanları
303
Şehirler arası ya da varolan tp'ler arası eklenti yapmak basit birşey.
Bunun için bir program olmasına karşıyım.
"Neden?" diyecek olursanız, şehirler arası bir tp eklemek aşırı basit, bilmeyenler/yeni başlayanlar bunu program ile eklerlerse yarın birgün tp'lerde sorun oluşursa bunun çözemeyecek, nerde ne olduğunu, girdilerin ne işe yaradığını kestiremeyecek. Bu tür basit işler için yapılan programlar bilgilendirmeyi geri itiyor.

Yine de paylaşım için teşekkür ederiz Hakan.

Ü

Üye silindi 3096

Şehirler arası ya da varolan tp'ler arası eklenti yapmak basit birşey.
Bunun için bir program olmasına karşıyım.
"Neden?" diyecek olursanız, şehirler arası bir tp eklemek aşırı basit, bilmeyenler/yeni başlayanlar bunu program ile eklerlerse yarın birgün tp'lerde sorun oluşursa bunun çözemeyecek, nerde ne olduğunu, girdilerin ne işe yaradığını kestiremeyecek. Bu tür basit işler için yapılan programlar bilgilendirmeyi geri itiyor.

Yine de paylaşım için teşekkür ederiz Hakan.
query bilmeyenin işini kolaylaştırıyor gerçektende :D hızlıca ekledi tüm teleportları sildim şehirler arası :D

Sieger

.
Alınan Beğeni
6,108
Ödül Puanları
303
query bilmeyenin işini kolaylaştırıyor gerçektende :D hızlıca ekledi tüm teleportları sildim şehirler arası :D
Orası öyle zaten ama yarın tp'lerde bi sıkıntı oluşursa buraya konu açılacak. Bilinçsizce iş yapılmayı hedefliyor, öğrenmeden yapmak sıkıntı. :D

Sieger

.
Alınan Beğeni
6,108
Ödül Puanları
303

Sieger

.
Alınan Beğeni
6,108
Ödül Puanları
303
Miraca kaç kere dedim birşeyler yapalım evde yatıyorum 2 aydır diye 😂
Ben söyledim işte, Miraç kendi derdiyle uğraşıyor, dönüp bunlara bakacak vakti kısıtlı. Fikir alışverişi için takip edip ÖM atabilirsin. :D

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.