Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Selam

Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
3
Hoş geldin Muhammet, yazılımcı arkadaş sayısı forumda artması güzel. Umarım güzel ve sıkılmadan vakit geçireceğin bir ortam bulursun burada. :)
Hoşbuldum, haklısın mesleki olarak fazlasıyla alakalıyız :) birbirimize bir şeyler katabilirsek ne mutlu bize

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
Biz sizin elinize su dökemeyiz canım. :) Makineci adamız biz, çekirdekten yetişme ama çok makine mühendisine izletmişliğim var. :)

Bursa'nın neresi? İnegöl'de kendi yerimiz var yolun düşerse beklerim.

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
Biz sizin elinize su dökemeyiz canım. :) Makineci adamız biz, çekirdekten yetişme ama çok makine mühendisine izletmişliğim var. :)

Yıldırımdayım bende geliyimi😁

Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
3

Estağfurullah tecrübe her zaman bilgiye yol gösterir :) Ben şahsen yazılımcıyım ama buraya gelme amacım tecrübeli arkadaşlardan bir şeyler öğrenebilmek. Diplomada ne yazarsa yazsın hangi firmada olursam olayım ben burada çaylak sayılırım, diplomasında bilgisayar mühendisi yazmayan birçok arkadaşın tecrübesinden bir şeyler kapmaya çalışacağım :D

Bursa Osmangazi doğumluyum, şu sıralar iş sebebiyle İstanbul/Pendik'teyim. İnegöl'e yolum düştüğünde aklımdasın hocam :D
Yıldırımdayım bende geliyimi😁
Sanırım benim evden 10 dakika mesafedesin sayın Moderatör :D Bursa Büyükşehir Belediye Binası'nın dibinde sayılırım

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
Geleni beklerim mutlaka, İnegöl Forza Glass CNC yazın benim oradasınız. ☺️

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
Estağfurullah tecrübe her zaman bilgiye yol gösterir :) Ben şahsen yazılımcıyım ama buraya gelme amacım tecrübeli arkadaşlardan bir şeyler öğrenebilmek. Diplomada ne yazarsa yazsın hangi firmada olursam olayım ben burada çaylak sayılırım, diplomasında bilgisayar mühendisi yazmayan birçok arkadaşın tecrübesinden bir şeyler kapmaya çalışacağım :D

Bursa Osmangazi doğumluyum, şu sıralar iş sebebiyle İstanbul/Pendik'teyim. İnegöl'e yolum düştüğünde aklımdasın hocam :D

Sanırım benim evden 10 dakika mesafedesin sayın Moderatör :D Bursa Büyükşehir Belediye Binası'nın dibinde sayılırım
15 ile 30 dakika mesafe araba ile belediye ye 😜

Deletedx

When insecurity begins, friendship dies.
.
.
Alınan Beğeni
319
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Herkese selamlar. İsmim Muhammet, 25 yaşındayım. Bilgisayar mühendisiyim, yazılım sektöründe backend - frontend developer olarak çalışmaktayım(C#, Javascript). 2007'de başlayıp hevesle vakit geçirdiğim Silkroad Online'de geliştiriciliği merak ettiğim için aranıza katıldım. Forumda tanıdığım sadece bir kişi var, @DragonSlayer Serkan abi, geri kalanlarla tanışma fırsatını henüz bulamadım :) Buyrun tanışalım
Aleyküm Selam Forum'a Hoş Geldin Adım Emre Yaş 30 Bu Maratona Bolu'dan Katılıyorum.Yarışmacı Arkadaşlarımıza Başarılar Diliyorum... :geek: