Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü selamun aleyküm

Alınan Beğeni
39
Ödül Puanları
28
arkadaşlar server açık olmasına rağmen bazıları oyuna giriş yapabiliyor bazıları ise giriş yapamıyor the server is undergoing inspection or updates hatası alıyor

Alınan Beğeni
171
Ödül Puanları
43
arkadaşlar server açık olmasına rağmen bazıları oyuna giriş yapabiliyor bazıları ise giriş yapamıyor the server is undergoing inspection or updates hatası alıyor
Hocam öncelikle konu açarken konu başlığına "selamun aleyküm" yazmayın. Derdinizi, sorununuzu konu başlığına yazın. Selamı içerikte verirsiniz. Böylelikle insanlar size daha hızlı yardımcı olabilirler.
Localhostta mı kuruyorsunuz oyununuzu ? Hamachi ile mi bağlanıyor arkadaşlarınız. Bu gibi bilgileri vermezseniz insanların nasıl yardımcı olmasını bekliyorsunuz ?

Oyla 0
Alınan Beğeni
39
Ödül Puanları
28
@BigWarLike sunucuda kurulu bi kaçı girebiliyor diğerleri giremiyor kapalı gösteriyor bazısındada sro client exe hatası verıyor

Oyla 0
Alınan Beğeni
171
Ödül Puanları
43
Hocam kendi clientinizin aynısı arkadaşlarınızda mevcut mu ? Guardınız var mı ? Varsa arkadaşlarınızı engelliyor olabilir mi ? Client attırırken eksik bir şey yaptırmış olabilir misiniz ? Arkadaşlarınızın Pcsine girip İp input ile kendi serverinizin ipsini clientine enjekte edin. Versiyonu 195se 194 yapın arkadaşlarınız güncellemeleri alsın. Eğer arkadaşlarınızın clienti güncelleme yapmazsa aynı versiyonu kullanmadığınız için undergoing hatası alırsınız.

Oyla 0
Alınan Beğeni
39
Ödül Puanları
28
fixerkullanıyorum kapanmış heralde suan ıslem yapamıyorum fıxerde ip input ılede test ettım

Oyla 0
Alınan Beğeni
171
Ödül Puanları
43
sro_client exe hatası da büyük ihtimal giren oyuncular DEP kapatmadığından oluyor.

Oyla 0

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,746
Ödül Puanları
93
-> SORUN ÇÖZÜLDÜMÜ?
ÇÖZÜLDÜYSE KONUYA BİLDİRİRSENİZ SEVİNİRİM.

Çözülmediyse Sendeki çalışan clienti tekrardan indirmelerini söyleyebilirsin.
Hata sro_client versionu ve ip değişikliğinden dolayı sunucuyu kapalı gösteriyor ve update atamadığını söylüyor
SORUNU hemen çözmek istiyorsan en mantıklı dediğim şekilde sendeki çalışan klasörü sıkıştırıp tekrardan paylaşman.

Oyla 0