Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım Server Acıkken Sorun Yaşayan Vsro.org Kullanıcılar İçin Firewall Ayarlar

Alınan Beğeni
71
Ödül Puanları
28
Firewall Port Ayarları

Acık Portlar:
15884, 15779, 15881, 80, 90, 21, 3389

Kapalı Portlar:
15880, 25880, 32000, 15882, 15883, 15882, 33001, 33002

Server Files İni Dosyası Txtlerinden Olan srNodeData Adlı Txt İçersinde Bulunan
node_id=698
port=
33001 Ayarlayın

[entry7]

node_id=707
port=33002 Ayarlayın

Örnek Kguard Diyelim Onların Local Portları Bu Şekilde Ayarlayın
15779

15884
33001

33002 Portlarını Ayarlayın Ve Herkeze Acık Yapın
KGUARD.png

Bu Ayarları Yaparsanız Sorunsuz Clientiniz Acılır
Firewall Aktif edebilirsiniz Ayarlardan Sorunsuz Sunucu ya Uzaktan Baglanıcaksınızdır..

BHGAMİNG Silkroad Kurulum Hizmetleri Saygılar Diler..

Ekli dosyalar

• monitor.jpg
    monitor.jpg
    38.3 KB · Görüntüleme: 69
Ü

Üye silindi 3096

güzel anlatım faydası dokunur port ayarlarını yapamayanlar için

LiderSro kguard mı kullancak yani açılırsa eğer :(

maxiguard beklemiştim :(

Alınan Beğeni
71
Ödül Puanları
28
Merhaba Hocam Bu Edit Sunucusudur Forumda Millette Yardımcı Amaclı Konu Actım Baktım Herkez Sorun Yaşıyor Bunu Konu Olarak Atım LiderSro Maxiguard olarak Kendisi Acıcak zaten Biz Müşterilerimizin Süresi Gitmesin Diye Hazıra Edit Sunucumuz Mevcut Editlerimizi Onda Yapıp Testini Yapıp Kendi Ana Makinesine Kurulum Yapıp Öyle Teslim Ediyoruz Diye Firmalar Gibi Aldıgı Sunucu üzerinde Süresi içinde Olarak Edit Yapmıyoruz. Yorumunuz İçin Şimdiden Teşşekür ederim

Ü

Üye silindi 3096

Merhaba Hocam Bu Edit Sunucusudur Forumda Millette Yardımcı Amaclı Konu Actım Baktım Herkez Sorun Yaşıyor Bunu Konu Olarak Atım LiderSro Maxiguard olarak Kendisi Acıcak zaten Biz Müşterilerimizin Süresi Gitmesin Diye Hazıra Edit Sunucumuz Mevcut Editlerimizi Onda Yapıp Testini Yapıp Kendi Ana Makinesine Kurulum Yapıp Öyle Teslim Ediyoruz Diye Firmalar Gibi Aldıgı Sunucu üzerinde Süresi içinde Olarak Edit Yapmıyoruz. Yorumunuz İçin Şimdiden Teşşekür ederim
bu aralar port sorunu yaşıyan çok inş konuyu görürler :(

Alınan Beğeni
71
Ödül Puanları
28
Hocam İleride Büyük Kampanyamız Olucak İnşallah Web Sitemiz Kurulum Aşamasında Makine Degişikligi Oldugu için Paketlerimiz Düzenlemeye Aşamasındadır.

Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
18
[QUOTE = "LegendSro, post: 38876, member: 3096"]
nice narrative benefits for those who cannot make port settings

Will LiderSro use kguard if it opens :(

I had waited for maxiguard :(
[/ QUOTE]
you can send me file gruad

V

V4N_HELLSING

Etiket olarak bi kaç tane daha eklerseniz eğer ararlarsa tabi bulurlar.

Yeniden kolay yöntemle konu açmayı seven bi çok insan var araştırsa yorumları okusa kendini geliştirecek halbuki.

Milletin işi ne iki kelimede benim için yazsın düşüncesinde olup aramaya aciz olanlar var malesef.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.