Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Sohbet Muhabbet vSRO Yardım Server açılımı hakkında

Alınan Beğeni
15
Ödül Puanları
18
Merhaba arkadaşlar uzun bir süredir vsro ayarlaması yapıyordum nihayet bitirdim. Server açacağım fakat tecrübem olmadı daha önce bu konu hakkında öneri, tavsiye mahiyetinde sohbet muhabbet yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. birkaç sorum da olacaktı.
1-) internetten vsro server fileslarda virüsler var google falan açılıyor ve Srv dosyaları çıktı altlarında oyunumda güvenlik sorunu olur mu ?
2-) maxiguard kullanmayı düşünüyorum. Server güvenliğini sağlar mı ekstra bir şey yapılır mı?
3-) multi modül gereklimi atıyorum 1.5k oyuncu için multi modül gerekli midir?
4-) port açıkları hakkında atıyorum benim gatevay portum 15779 bunu değiştirip kendi portumu falan oluşturmak lazım mı (diğerleri içinde)
5-) daha önceden açan arkadaş dm ile mesaj atabilir mi?
şimdiden sağolun

Secdet

.
Alınan Beğeni
412
Ödül Puanları
63
1-) kesinlikle ama kesinlikle m.game de paylaşılan 2017 konulu files i kullan ramnit yok makinenede format atsan harika olur

2-) Maxiguard hem güvenlik hemde yenilikçi özelliklerle bence piyasanın tek eli gözün kapalı al aldır.

3-) Multi modül en önemli faktörlerden biri fazlasıyla mob ve user istiyorsan hemde userlar kafanı ütülesin istemiyorsan multi modülünü kuracaksın.

4-) Maxiguard kullanacaksan sana gateway ip ve port verecek kurulumda onu clientine göm yeterli olacak

5-) Hayır :D

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.