Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Server files-Client & DB lazım

Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Öncelikle herkese hayirli günler,
Siteniz üzerinden Billing dosyalari birkac DB ve Client ler indirdim fakat iclerinde bazi dosyalar eksik mesela ( 9,22 ) cfg gibi dosyalar eksik. Tam olarak eksiksiz kurabilecegim 120 ya da üzeri bir db ve Client nereden bulabilirim Tesekkürler...

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
Siteniz üzerinden Billing dosyalari birkac DB ve Client ler indirdim fakat iclerinde bazi dosyalar eksik mesela ( 9,22 ) cfg gibi dosyalar eksik. Tam olarak eksiksiz kurabilecegim 120 ya da üzeri bir db ve Client nereden bulabilirim Tesekkürler...
Windows 10 felan kullanıyorsan güvenlik duvarın siliyor olabilir.Tabi dediğin gibi eksikte olabilir.

Oyla 0
Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Windows 10 felan kullanıyorsan güvenlik duvarın siliyor olabilir.Tabi dediğin gibi eksikte olabilir.
YOK WIN 7 KULLANIYORUM AMA GUVENLIK DUVARIMA BAKMADIM SIMDI KAPATTIM YENIDEN INDIRMEM GEREKIYOR SANIRIM

Oyla 0

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
Buda billing dosyaları.

Ekli dosyalar

• BillingDosyaları.rar
    8.8 KB · Görüntüleme: 12
Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,396
Ödül Puanları
113
Bu client ve DB yi kullanabilirsin Paylaşım - vSro Clean Database [Fixli] NO-XTRAP Files fakat 110 cap 120den düşürülmüş bilgin varsa tekrar yükseltebilirsin cap'ı

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,396
Ödül Puanları
113
#Konu başlığı düzenlendi.
Gerekli paylaşımların yapıldığı üzere konuyu "Çözüldü" olarak yapıyorum.
#Konu "Çözümlenen Sorun" başlıklarına taşınmıştır.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.