Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Çözüldü Server Giriş Kuyruğu

Frenory

SQL,Vsro Editor
.
Alınan Beğeni
600
Ödül Puanları
93
Merhabalar

TRSRO hakkında takıldığım ve sürekli karşılaştığım bir detaydan bahsedeceğim..

3.png Adsız.png
4.png sr.png

Bu doluluk oranları Giriş yaptıktan 10-30 saniye arasında 2 katına veya +100 olarak Ekleniyor ve bu sürekli aynı şekilde devam ediyor.
Bunu botsuz olarak denedim ve aynı şeyi yine yapıyor ilk giriş ile belirli bir süre geçince 2 katına veya +100 civarlarında üzerine eklenmesi bana çok saçma geliyor.
bu konuda beni bilgilendirmek isteyen olursa sevinirim. Bunun tam olarak amacı nedir.

Eğer ki 10-30 saniye üzerinde bir artış var ise bunu neden beni geriye atarak yapıyor. Merak ettiğim bir diğer soru

RelaysGG

vSro Basic Edit - Web Tasarım - Css&html&php
.
Alınan Beğeni
120
Ödül Puanları
43
Merhabalar

TRSRO hakkında takıldığım ve sürekli karşılaştığım bir detaydan bahsedeceğim..

Ekli dosyayı görüntüle 10518 Ekli dosyayı görüntüle 10522
Ekli dosyayı görüntüle 10519 Ekli dosyayı görüntüle 10520

Bu doluluk oranları Giriş yaptıktan 10-30 saniye arasında 2 katına veya +100 olarak Ekleniyor ve bu sürekli aynı şekilde devam ediyor.
Bunu botsuz olarak denedim ve aynı şeyi yine yapıyor ilk giriş ile belirli bir süre geçince 2 katına veya +100 civarlarında üzerine eklenmesi bana çok saçma geliyor.
bu konuda beni bilgilendirmek isteyen olursa sevinirim. Bunun tam olarak amacı nedir.

Eğer ki 10-30 saniye üzerinde bir artış var ise bunu neden beni geriye atarak yapıyor. Merak ettiğim bir diğer soru
Mantık tamamen bu adamın pre çekmeden oyuna girişini engellemem lazım politikası. Ben kendim pre v.s çekmeme rağmen çarı sattım ve sildim. Oyun fevkalade bir seviyeye geldi bence çok başarılılar fakat player dostu bir oyun olduğunu düşünmüyorum.

Frenory

SQL,Vsro Editor
.
Alınan Beğeni
600
Ödül Puanları
93
Mantık tamamen bu adamın pre çekmeden oyuna girişini engellemem lazım politikası. Ben kendim pre v.s çekmeme rağmen çarı sattım ve sildim. Oyun fevkalade bir seviyeye geldi bence çok başarılılar fakat player dostu bir oyun olduğunu düşünmüyorum.
aslında tahmin edilmesi o kadar zor bir detay değil. Hakkediyorsa inan parayı saklamam da bunları görünce hiç koyasım gelmiyor.
12-13-14 DG gelince zaten para basacağız onun bir kurtuluşu yok. Soğumaya başladım oyundan

Rouran

.
Alınan Beğeni
42
Ödül Puanları
18
gamegami sadece bir paravan oyun yönetimi ve gelirler yine joymax tarafından kontrol ediliyor ve yönetiliyor. iSRO dan farklı mı olmasını bekliyordunuz? He 1k silk 250tl sanırım. eE? Oyunda botlamaktan başka ne yapılıyor? Bot izlemek için birde para veriyorsunuz :ROFLMAO:

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605
Dediğiniz gibi bir algoritması da olabilir ama ilk giriş denemesinde direkt anlık bir artış olması saçma. Belki farklı bir durum vardır.

Ama beklerken 1-2 yükseliş olayı tamamen sen denerken beklemeden giren premiumlu oyuncu sayısından kaynaklandığını düşünüyorum.

Frenory

SQL,Vsro Editor
.
Alınan Beğeni
600
Ödül Puanları
93
gamegami sadece bir paravan oyun yönetimi ve gelirler yine joymax tarafından kontrol ediliyor ve yönetiliyor. iSRO dan farklı mı olmasını bekliyordunuz? He 1k silk 250tl sanırım. eE? Oyunda botlamaktan başka ne yapılıyor? Bot izlemek için birde para veriyorsunuz :ROFLMAO:
farklı olmasını evet bekliyorum. Detay olarak 8-9 D immo astral fiyatını dusurup, Repairi '0' gold yapması bile bir farklılık ama sonradan isro dönüşür ise zaten sonunun ne olacağını hepimiz biliyoruz
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Dediğiniz gibi bir algoritması da olabilir ama ilk giriş denemesinde direkt anlık bir artış olması saçma. Belki farklı bir durum vardır.

Ama beklerken 1-2 yükseliş olayı tamamen sen denerken beklemeden giren premiumlu oyuncu sayısından kaynaklandığını düşünüyorum.
tabi ki değinmek istediğim nokta tam da orası premium girişleri için sıkıntım yok.
Her premium girişlerinde benim girdiğim ana denk geliyor olması ve sürekli aynı artışı sağlamış olması bana biraz saçma geldi.
5-10 gibi artış olması benim için sıkıntı yaratmıyor ama sürekli +100 veya 2 katı gibi bir artış sağlaması soğutuyor beni.
Oyunda 2 Char'ım var ikisinin de Giriş kuyruklarının farklı olması da belirtmediğim diğer bir neden kaç tane Myra serveri var ki diğer Cliente 500 bekleyen var ise
diğerinde aynı bekleyişin olmasını beklerim. Sonuçta tek server 2 client girişi mevcut diğer clientler de bekleyenin kaç olduğunu bende merak ediyorum.

Alınan Beğeni
123
Ödül Puanları
43
Bu bana göre tamamen kasıtlı olarak yapılmayan birşey.

Siz denemeye başladığınızda sıranızı veriyor. Daha sonraki süre zarfında pre ile girişini gerçekleştirenler olduğu için ve sizinle beraber pre'siz denemeye başlayanlar da olduğu için bu şekilde görüyorsunuz.

Zaten bekleme süresini de %100 doğrudur diye vermiyor. Tahmini olarak sunuyor. Bende bugün pre'siz denedim 60 kişi kala oyuna girişimi yapmıştı.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.