Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Server hakkında yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
serverda db filan kurdum svfiles ve portlarda sıkıntı yaşamaktayim ayarlayabilecek biri var mıdır?

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,397
Ödül Puanları
113
serverda db filan kurdum svfiles ve portlarda sıkıntı yaşamaktayim ayarlayabilecek biri var mıdır?
Servarda db filan kurdum ne demek? Portlarla hangi gerekçeyle sıkıntı yaşıyorsun? Karşıdaki kişilermi giremiyor? El ense... açıklamalar yapmadan detay verin.

Oyla 0

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,937
Ödül Puanları
113
Çözülmediyse Söyleyin Extradan Konunuzu İnceledim Biraz Detay Verirseniz Yetkili Arkadaşlarım Daha Rahat Cevap Verebilir Konunuza :)

Oyla 0
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
açıkcası bundan önceki serverfiles oyunun yükünü kaldıramıyordu sanırsam 2x gameserver geçtim ama bundada garip olarak hata alıyorum hatasının resmını ekledim

Ekli dosyalar

• gs1.png
    gs1.png
    95.6 KB · Görüntüleme: 10
Oyla 0
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
birde data.pk2 ya okumuyor yada çok geç okuyor onuda çözemedım bir kere açtım ondada 5dk sonra dc yedım gameserver kendını kapatınca yükü kaldıramıyor dedım swfiles değiştirdim 2x gameserver buldum

Oyla 0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.