Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Server kurmak için dosyalar

kerimdag

İyilik iyidir
.
Alınan Beğeni
1,068
Ödül Puanları
93
Kendi bilgisayarıma server kurarak edit öğrenmek istiyorum fakat clean sıkıntı yaratmayan database vsrofiles vb bulamadım elinde olan link paylaşabilirmi

Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
merhaba kendi pcme sunucu kuracagım sql kurdum fakat izlediğim videodaki linkler hatalı bozuk cilentim elimde var yardım edebilecek varmı acaba
Sunucu kurmak derken ? Server mı kuracaksın ?

Oyla 0
Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
takıldığım biryer yok clean dosya bulamadım bulduklarım hep hatalı cıkıyor elinde olan var ise o dosyaların linkini istiyorum
Kimse sana sorunsuz dosya vermez zaten.

Oyla 0

kerimdag

İyilik iyidir
.
Alınan Beğeni
1,068
Ödül Puanları
93
Oyla 0
Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
biliyorum fakat bazılarının vsrofilesi virüslu o yüzden istedim :)
Virüs programın varsa kullanma kapat.Bilgisayar Fileslerin dosyalalarını virüs olarak görüyor.Managerler açılırken tarayıcıda açılıyorsa o filesleri değiştir.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.