Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Server Yardım

Alınan Beğeni
47
Ödül Puanları
28
Merhaba arkadaşlar 2000 kişilik bir server kurmak istiyorum öncelikle alacağım server , guard , dosyalar vb gibi sorunlardan aklıma takılan sorular var daha önce server kurmuş arkadaşları bilgi sağlamaları için burda tartışma konusu açtım maaliyet konusunda bütçemi açıklamayacağım karşıma ne gibi sorunlar ve ne gibi ihtiyaclar çıkar bunları öğrenmek istiyorum mesela örneğin 2000 kişiyi desteklemek için kaç x agent server kaç x game server lazım bunun filesi nasıl sağlanır . hangi portlar kapatılır ne bileyim bir sürü konu var ortaya karışık bilgilerden sonuç çıkartıcam ona göre giricem bu işe hem herkesin bir bilgisi olsun isterim bu işe başlamak isteyenlerin

not: konu dışında olumsuz yorum yapılmazsa sevinirim!

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,072
Ödül Puanları
113
2.5 K
Sunucu + guard
1200 ₺ guard
Sanırım ilk ödeme 1600 civarı
Çünkü Ovh 86€ mi ne sanırım tam bilmiyorum ilk kurulum ücretide aynı fiyat toplam 1600 1700 gibi birşey oluyor
Sonraki aylar devam ettirirsen aylık 900/1000 ₺ gibi birşey
Event te olmalı serverinde aktivite olsun diye Buda en az aylık 350 450₺ gibi birşey
Max sitesi reklamlar 1000 ₺ tutar max sanırım büyük ve orta olandan. Bahsediyorum

Oyla 0
Alınan Beğeni
47
Ödül Puanları
28
2.5 K
Sunucu + guard
1200 ₺ guard
Sanırım ilk ödeme 1600 civarı
Çünkü Ovh 86€ mi ne sanırım tam bilmiyorum ilk kurulum ücretide aynı fiyat toplam 1600 1700 gibi birşey oluyor
Sonraki aylar devam ettirirsen aylık 900/1000 ₺ gibi birşey
Event te olmalı serverinde aktivite olsun diye Buda en az aylık 350 450₺ gibi birşey
Max sitesi reklamlar 1000 ₺ tutar max sanırım büyük ve orta olandan. Bahsediyorum
hocam mesela databaseyi kendim editliyorum fakat 2.5k desteklemek için nasıl bir yöntem izlemeliyim

Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
hocam mesela databaseyi kendim editliyorum fakat 2.5k desteklemek için nasıl bir yöntem izlemeliyim
Sunucunun Ram ve cpu diski iyi olmalı ve guardın 2.5 kyı desteklemesi lazım olay bu databasedede sıkıntı yoksa sw acmak için port ayarların odbc vs vs şeylerin ayarlarında düzgün olması gerek sunucundada edit yapmanı önermem ordan burdan bişey indiriyorsan sunucudada virus koruması yoksa oda bir eksi durum

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.