Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım Servere Paket Box Sistemi Ekleme

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
8,891
Ödül Puanları
113
Merhabalar Arkadaşlar ;

Serverinize Box Sistem Üzerine Kurulu Paket Scroll Ekleyebilirsiniz. Konuda Vereceğim Eke Göre Kendiniz Paket Sayısını Artırabilirsiniz. Istediginiz Ürünleri " PrimPackage " Prosedürü İcine Ayarlayıp SQL Okutmanız Yeterlidir.

Ekte Verilenleri Eksiksiz ve Tam Olarak Yerine Getirirseniz Scroll Sorunsuz Çalışacaktır.

Resim Örnek Olarak Sunulmuştur.

ko6Ybab.png

Ballendin

.
.
Alınan Beğeni
55
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
RATE NASIL AYARLIYORUZ ? 100 TANE AÇTIM ÇIKMADI

Ü

Üye silindi 505

bu rateli olan birsey degil ayarlari tam yaptığında otomatik gelir eklediklerin

lucky box ile karıştırmayın

Ballendin

.
.
Alınan Beğeni
55
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
ayarlarını tam yaptım birşey çıkmıyor dostum ?

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,567
Ödül Puanları
113
kontrol ettim dosyayı eksik prosedürler var

Ballendin

.
.
Alınan Beğeni
55
Ödül Puanları
28
aynen hocam onu demek istedim zaten bende çünkü 1k açtım hiç birşey vermedi dogru verirseniz seviniriz vsro biz adına <3

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.