Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Serveri Check'e Düşürme

Alınan Beğeni
737
Ödül Puanları
93
Merhaba, konu başlığında belirttiğim işi sayılı bilenler var. Ben sadece olay örgüsünü biliyorum.
Şimdi şöyle anlatıyım, server açık herşey normal.
Bir player girip job cave'de yada town'da thief mob çıkartıyor ve sanırım "Agent server" düşüyor.
Teleport olan oyuncular dc yiyor ve tekrar oyuna girmek isteyince serveri Check'de buluyorlar.

Böyle bir bug bilen varsa korunma yöntemiyle birlikte nasıl olduğunu anlatabilir mi?
İyi forumlar ;)

Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Oyuncu tarafindan cave ve sehirde thief mob cikartilamaz. GS buna izin vermez. Soyleminiz hurafeden ibaret

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,395
Ödül Puanları
113
Merhaba, konu başlığında belirttiğim işi sayılı bilenler var. Ben sadece olay örgüsünü biliyorum.
Şimdi şöyle anlatıyım, server açık herşey normal.
Bir player girip job cave'de yada town'da thief mob çıkartıyor ve sanırım "Agent server" düşüyor.
Teleport olan oyuncular dc yiyor ve tekrar oyuna girmek isteyince serveri Check'de buluyorlar.

Böyle bir bug bilen varsa korunma yöntemiyle birlikte nasıl olduğunu anlatabilir mi?
İyi forumlar ;)
Mal alıp giriş yapmayı denedinmi job caveye

Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Piyasada bir kac kiside var cince bir tools gm cari olmadan oyuna girip anlik mob uniq cikartabiliyor yeni bir tools paylasmior paylassa incelemeye alicaktim icinde bir kac dll si bulunan bir programmis otomatik mob uniq idler lerini bulup yani opcodelerimi game servera istek atip gerceklestiriyor banada mob uniq saldirisi yaptilar 3 kiside varmis oprogram suan bulabilsem incélemeye alicam paylasmioalar

Oyla 0
Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Hurafe life 😂 Oranizdan element uydurmayin cinceymis diye 😆

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Exploit & Bugların başlangıç & sonu yoktur.
Bu kadar şaşırmamak gerek.
Her alanda ve her şeyde bir açık vardır. Kapalı kapı diye bir şey yoktur. Bugun bu hatayı önlemek için çalışırsınız yarın bir başka değiştirilmiş / geliştirilmiş bir exploit maruzuna kalırsınız.

Oyla 0
Alınan Beğeni
43
Ödül Puanları
28
Exploit & Bugların başlangıç & sonu yoktur.
Bu kadar şaşırmamak gerek.
Her alanda ve her şeyde bir açık vardır. Kapalı kapı diye bir şey yoktur. Bugun bu hatayı önlemek için çalışırsınız yarın bir başka değiştirilmiş / geliştirilmiş bir exploit maruzuna kalırsınız.
Yani sonuç ? Kapatmakla uğraşmayalım kalsın mı böyle :D

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.