Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

vsro
paymax

Çözüldü shard açıldıkdan sonra kapanıyor

sonerefe

Vsro database & client editör
.
Alınan Beğeni
188
Ödül Puanları
43
billing ayarı yapılı port lar düzenli server cfg düzenli bunun sebebi nedir?

Gs de veya shard da hata vermiyor

VaLe

Elbet Bir Gün
.
Alınan Beğeni
240
Ödül Puanları
63
Db de yanlis bi islem yapilmis yuksek ihtimal. Shard acilip kapanmasi tablolarda yapilan bi yanlisliktan kaynaklaniyor genelde

VaLe

Elbet Bir Gün
.
Alınan Beğeni
240
Ödül Puanları
63
Peki baska bi shard db hamachisiz aciliyormu

Alınan Beğeni
76
Ödül Puanları
28
ShardManager'in kapanmasının genellikle 2 sebebi vardır. Birincisi IIS dosyalarında bulunan DBConnect.asp dosyasının doğru ayarlanmamasından, ikincisi de port ayarlarından kaynaklanır. Bunların ikisi de kontrol edilmeli ve ona göre sorun varsa düzeltilmelidir.

sonerefe

Vsro database & client editör
.
Alınan Beğeni
188
Ödül Puanları
43
ShardManager'in kapanmasının genellikle 2 sebebi vardır. Birincisi IIS dosyalarında bulunan DBConnect.asp dosyasının doğru ayarlanmamasından, ikincisi de port ayarlarından kaynaklanır. Bunların ikisi de kontrol edilmeli ve ona göre sorun varsa düzeltilmelidir.
bunda hemfikirim ama port ta olması yüksek ihtimal defalarca gözden geçirdim iis ayarlarını port ayarlarını dosyaları değiştirdim ama sonuç alamadım

Alınan Beğeni
76
Ödül Puanları
28
bunda hemfikirim ama port ta olması yüksek ihtimal defalarca gözden geçirdim iis ayarlarını port ayarlarını dosyaları değiştirdim ama sonuç alamadım
_RefRegionBindAssocServer tablosuna gir ve gereksiz mapları kapat ve kapatarak test et ve tekrar dene yine olmazsa IIS yanlış kurmuş olabilirsin

VaLe

Elbet Bir Gün
.
Alınan Beğeni
240
Ödül Puanları
63
Shardi silip baska bi shard yukleyip deneyin. Ondan olup olmadigini baslica anlamis olalim baska seceneklere yonlenelim.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
2,774
Ödül Puanları
605
Yeni bir shard deneyin kesinlikle ve IP patchlemeyi unutmayın Shard’a. Bazen yanlış işlemler olmuş olabiliyor. Hamachide çalışması sunucunuzda çalışmaması patchleme hatasına düşmüş olabileceğini gösteriyor bence.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.