Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü shard açıldıkdan sonra kapanıyor

sonerefe

Vsro database & client editör
Deneme Mod
Alınan Beğeni
236
Ödül Puanları
43
billing ayarı yapılı port lar düzenli server cfg düzenli bunun sebebi nedir?

Gs de veya shard da hata vermiyor

VaLe

Elbet Bir Gün
.
Alınan Beğeni
258
Ödül Puanları
63
Db de yanlis bi islem yapilmis yuksek ihtimal. Shard acilip kapanmasi tablolarda yapilan bi yanlisliktan kaynaklaniyor genelde

VaLe

Elbet Bir Gün
.
Alınan Beğeni
258
Ödül Puanları
63
Peki baska bi shard db hamachisiz aciliyormu

sonerefe

Deneme Mod
Alınan Beğeni
236
Ödül Puanları
43
ShardManager'in kapanmasının genellikle 2 sebebi vardır. Birincisi IIS dosyalarında bulunan DBConnect.asp dosyasının doğru ayarlanmamasından, ikincisi de port ayarlarından kaynaklanır. Bunların ikisi de kontrol edilmeli ve ona göre sorun varsa düzeltilmelidir.
bunda hemfikirim ama port ta olması yüksek ihtimal defalarca gözden geçirdim iis ayarlarını port ayarlarını dosyaları değiştirdim ama sonuç alamadım

VaLe

Elbet Bir Gün
.
Alınan Beğeni
258
Ödül Puanları
63
Shardi silip baska bi shard yukleyip deneyin. Ondan olup olmadigini baslica anlamis olalim baska seceneklere yonlenelim.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,683
Ödül Puanları
605
Yeni bir shard deneyin kesinlikle ve IP patchlemeyi unutmayın Shard’a. Bazen yanlış işlemler olmuş olabiliyor. Hamachide çalışması sunucunuzda çalışmaması patchleme hatasına düşmüş olabileceğini gösteriyor bence.

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
621
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Sorun ISS den ben ilgileniyorum şuanda arkadaşlar :)

sonerefe

Deneme Mod
Alınan Beğeni
236
Ödül Puanları
43
yani benim bildigim db den kaynaklı olsa gs de mutlaka hata verir sharda da gs dede hata vermiyor shard açılıyor 30 sn sonra tekrar kapanıyor billing i görmüyor defalarca ayar yaptım olmadı ama sizin dediklerinizi de denicem eger halledemessek

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.