Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Shardmanager açılmama sorunu.

Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
Merhaba, bugün sıfır formatlanmış bir sunucuya eminim sıfır hatasız bir oyun kurdum smm den modülleri açarken server files'ın içine hemen globalmanager la alakalı bir crash dosyası türüyor ardından smc den oyunu açarken de shardmanager kendini kapatıyor. Nerede hata yaptım veya hata benden değil dosyalardan kaynaklı mı gerçekten acil yardım istiyorum. Tüm ayarları eksiksiz yaptığıma eminim. Hata kodu ise şöyle ;

Not: Özelden yazarsanız eğer sunucu bilgilerini vereyim kendiniz girip bi kontrol ederseniz çok iyi olur.

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

SQL

.
Alınan Beğeni
219
Ödül Puanları
43
portlarda sıkıntı var o yüzden sorun yaşıyorsun

Oyla 0
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
arkadaşlar biri yardımcı olabilirmi cidden kafayı yiyeceğim ....... 3 gündür pcde takılıp kaldım bütün ayarlarımı gözden geçirdim local host a baktım bendeki 8080/8888 sorun o musur diycem ama bilemedim
DBconnect .asp yi kontrol ettim
IIS ayarlarını yaptım faka tbir yerde birşey atlıyorum sanırtım ama bulamadım
sahard menager cert alıyor ama kapanıyor düzeltemedim

Ekli dosyalar

• aa.jpg
    aa.jpg
    182.9 KB · Görüntüleme: 45
Oyla 0

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
arkadaşlar biri yardımcı olabilirmi cidden kafayı yiyeceğim ....... 3 gündür pcde takılıp kaldım bütün ayarlarımı gözden geçirdim local host a baktım bendeki 8080/8888 sorun o musur diycem ama bilemedim
DBconnect .asp yi kontrol ettim
IIS ayarlarını yaptım faka tbir yerde birşey atlıyorum sanırtım ama bulamadım
sahard menager cert alıyor ama kapanıyor düzeltemedim
Anydesk verir misin ?

Oyla 0
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
sorun halledildi hocam

𝕽𝖔𝖇𝖎𝖓 𝕳𝖔𝖔𝖉 hocam sağolsun şuan oyuna girdim editlemeyi öğreniyorum teşekkür ederim.. fontlar vietnamca gm yim ama belli degilim lv hala 1 fakirlikten ağzımız kokuyor 1 gold bile yok sadece gmlikten görünmezliği basmış :D

Oyla 0
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Merhaba, bende uzun yıllardan sonra server kurmaya heveslendim fakat benzeri bir hata alıyorum.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.