Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü ShardManager Exception Hatası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,146
Ödül Puanları
303
ShardManager 9-10 saniyede bir sürekli görselde ki hatayı veriyor, oyun sorunsuz olarak açık,
oyun içi herhangi bir hataya sebep olmuyor, fatal olarak bildiriyor ve içerikte istisna ile ilgili birşeyler anlatmaya çalışıyor.
Fatal olduğu için önemsemedim lakin hata sürekli devam ediyor.

Sorun nerede olabilir ve nedir?

Not 1: Job Cave uniquelerinin, special goods vb. yıllarını 2030 değil, 2050 yaptım. Bundan olabilir diye bunu da göz önüne koyuyorum.
Farklı bir çözümünüz varsa onları da deneyeceğim, müsait olmadığım için spawn tarihleri ile oynayamıyorum şu an.

Not 2: Yıllardan olduğu kanaatindeyim lakin öncesinde farklı önerileriniz vardır diye buraya konu açmak istedim.
Yıllardan sonra konu çözülürse onu da buraya ekleyeceğim.

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

ÇÖZÜM 1:

Schedule'de tarihleri 2050 olanlar silip Shard res atınca tamamen düzeldi.
Herhangi bi exception hatası vermemesi adına tarihlerin yıllarını max. 2030 olarak ayarlayın.

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 2299

Aşağıdaki sebepten dolayı bu hatayı almaktasın
Bu hatayı ya görmemek için gs ollydbg ile verilen hataları iptal edersin karşına çıkmaz yada server files klasöründe abusefilter adında bi txt var oraya bir kaç girdisi var onları düzeltmen lazım

Serverinde a’daki actionlar dışında kod ile yapılan actionlar bulunmaktadır ya bunların opcode engelleyeceksin yada abusefilter.txt girdileri var onları ekleyeceksin action derken namaz kılma takla atma skil effectsiz hareketler falan var

extde değişik hareketler yapma adı altında konu açmıştım ordan bakabilirsin

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla 0

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,146
Ödül Puanları
303
Aşağıdaki sebepten dolayı bu hatayı almaktasın
Bu hatayı ya görmemek için gs ollydbg ile verilen hataları iptal edersin karşına çıkmaz yada server files klasöründe abusefilter adında bi txt var oraya bir kaç girdisi var onları düzeltmen lazım

Serverinde a’daki actionlar dışında kod ile yapılan actionlar bulunmaktadır ya bunların opcode engelleyeceksin yada abusefilter.txt girdileri var onları ekleyeceksin action derken namaz kılma takla atma skil effectsiz hareketler falan var

extde değişik hareketler yapma adı altında konu açmıştım ordan bakabilirsin
Cevabın ve anlatımın için teşekkür ederim Hakan fakat dediğim gibi Schedule'de tarihleri 2050 olanlar silip Shard res atınca tamamen düzeldi.
Herhangi bi exception hatası vermiyor, tarihleri 2030 olarak ekleyince bir sorun teşkil etmiyor şu an.

Schedule'den tarihleri tekrar 2050 yapıp, dediğini uygulayıp deniyeceğim.

Ama şu an sorun schedule'den 2050 olan tarihleri silince düzeldi.

Oyla 0
Ü

Üye silindi 2299

Google’da aratınca ilk olarak o hata çıktı diye öyle yazdım bende geniş araştırmadan kusura bakma ?pcde değildim servisteyim telden baktığımdan dolayı tam bakamadım ?

Oyla 0

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,146
Ödül Puanları
303
Google’da aratınca ilk olarak o hata çıktı diye öyle yazdım bende geniş araştırmadan kusura bakma ?pcde değildim servisteyim telden baktığımdan dolayı tam bakamadım ?
Önemli değil, dediğini de deneyip tekrar yazıcam buraya sonucu.

Oyla 0

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,146
Ödül Puanları
303
Konu dediğim şekilde çözüldü.
Çözümü topic başına ekledim.

Oyla 0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.