Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü silahları otomatik upgrade

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alınan Beğeni
266
Ödül Puanları
43
Herkese hayırlı forumlar.

Şimdi silahım +12 farzedelim +12' ken normal ama +13 bastığım zaman glow(weapon efp) değiştirmesini istiyorum bunu nasıl yapabilirim bir bilgisi olan ve yardım edebilecek birisi var mı şimdiden çok teşekkür ederim

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
977
Ödül Puanları
93
Aşağıda attığım konudaki kod işine yarayacaktır.Bu kod artı sınırı koyuyor.

Alınan Beğeni
266
Ödül Puanları
43
Yok hocam böyle değil benim dediğim +12 den +13 e geçtiği zaman item efp sini değiştirmek

F

forsa04

Herkese hayırlı forumlar.

Şimdi silahım +12 farzedelim +12' ken normal ama +13 bastığım zaman glow(weapon efp) değiştirmesini istiyorum bunu nasıl yapabilirim bir bilgisi olan ve yardım edebilecek birisi var mı şimdiden çok teşekkür ederim
Ben burdan akıl verim pc tamirde procodur bilgin varsa sen yap yada birileri yardımcı olur.Hangi itemlere yapmak istiyorsan refobjcommon da 2 tane yaparsın birinin .bsr sini değiştirsin o bsrinin içinde de efp yi değiştirsin bir procodur ile +12 üstü itemleri ışinlandığinda yeni yaptığin item ild değiştirirsin..

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,108
Ödül Puanları
303
Bunu yapmanız öyle prosedür bilgisi ile alakası yok.
+12'den +13'e geçen itemi anlık olarak nasıl güncelleyipte glowlu ya da switcherli göstereceksin?

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,108
Ödül Puanları
303
Procodur ilede yapılabilir ama
yap da görelim be kardeşim, hadi bekliyorum.
merak ediyorum +13 olunca anlık nasıl güncelleteceksin onu cidden merak ediyorum ve heycanla bekliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.