Çözüldü silk scroll sorunu

Alınan Beğeni
23
vSRO [TL]
0
slm herkese arkadaşlar bende silk scroll ekli ıtem kodunu yazıyorum scroll dusuyor çalıştırdıgm zaman sorun yok 10 numara bi şekilde silk geliyor bana ama ben bu koddan dusuyorum silk scrolları çantamda birikiyor üst üste atıyorum 10 adet scroll oluyor üst üste iken scrolla çalıştırıyorum bana silki yüklemiyor sorun nerede acaba???

Senua

Paradise
.
.
Alınan Beğeni
1,569
vSRO [TL]
0
slm herkese arkadaşlar bende silk scroll ekli ıtem kodunu yazıyorum scroll dusuyor çalıştırdıgm zaman sorun yok 10 numara bi şekilde silk geliyor bana ama ben bu koddan dusuyorum silk scrolları çantamda birikiyor üst üste atıyorum 10 adet scroll oluyor üst üste iken scrolla çalıştırıyorum bana silki yüklemiyor sorun nerede acaba???
IF(@Operation=41 AND @slot_To=255 AND (@ItemRefID=xxx)) kullanmışsan işlem item çantandan silindiginde döngüye başla demek scrollun stack sayısını 1 yaparak çözebilirsin sorunu

Senua

Paradise
.
.
Alınan Beğeni
1,569
vSRO [TL]
0
IF(@Operation=41 AND @slot_To=255 AND (@ItemRefID=xxx)) bu kısımı ışınlanma operationID ile değiştirirsen düzelir ama o durumda sistem çok buglu oluyor en stabil hali stack=1 iken bu şekilde kullanmak.