Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Silk Verdiğim halde Görünmüyor

Xena

.
Alınan Beğeni
1,134
Ödül Puanları
93
Teleport atınca siliniyor diyorsun. Sk_silk tablosundan siliniyormu silk? Eğer siliniyorsa log procedürlerini kontrol et truncate yapan procedüre olabilir yada silk prosedürlerini.

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
8,890
Ödül Puanları
113
Teleport atınca siliniyor diyorsun. Sk_silk tablosundan siliniyormu silk? Eğer siliniyorsa log procedürlerini kontrol et truncate yapan procedüre olabilir yada silk prosedürlerini.
SK_Silk tablosundan silinmiyor teleport atınca f10 dan gidiyor
hadi f10dan gitti diyorum npcden silk ile item alayım diyorum silk yok diyor

misal karaktere yine silk atınca en son attığım değeri veriyor misal 1 k silk atarsam canlı 1 k silk veriyor

fakat sk_silk tablosunda önceki değere +1 k eklemiş oluyor fakat en son attığım 1 k silk f10 da görünüyor yine ışınlanınca kayboluyor. :(

Xena

.
Alınan Beğeni
1,134
Ödül Puanları
93
Eğer tablodan silinmiyor ise guarddan olabilir. Aklıma başka bişey gelmiyor malesef. Çünkü tablolardaki verileri oyuna aktaran managerler, bunlarıda guardın verdiği dller ile kontrol ediyoruz.

Sk_silk tablosunu hangi mananer kontrol ediyor bilmiyorum. Downloadmanager diye hatırlıyorum clean manager ile değiştir istersen.

SQL

.
Alınan Beğeni
218
Ödül Puanları
43
Bu işlemin exeler ile alakalı bir durum olduğunu sanmıyorum muhtemelen bunu geriye alan hatalı bir prosedür olabilir işleme clean bir Account DB ile test ederek çalış hatayı farklı biryerlerde ararsan zaman kaybı olur.
Bunun peşine düşmek istiyorsanda _LogEventChar ve Monotoring systemle karakteri programlamaya bağlayarak opcode ile bulmaya çalış bakalım neresini döndüremiyor ve bu hatayı çıkartıyor.

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
8,890
Ödül Puanları
113
Bu işlemin exeler ile alakalı bir durum olduğunu sanmıyorum muhtemelen bunu geriye alan hatalı bir prosedür olabilir işleme clean bir Account DB ile test ederek çalış hatayı farklı biryerlerde ararsan zaman kaybı olur.
Bunun peşine düşmek istiyorsanda _LogEventChar ve Monotoring systemle karakteri programlamaya bağlayarak opcode ile bulmaya çalış bakalım neresini döndüremiyor ve bu hatayı çıkartıyor.
clean db kurdum sunucuya
clean files kurdum
yine görünmüyor
aynı işlemi pcde yaptım

clean db kurdum
clean filese kurdum

onda görünüyor

ama sunucuda bi terslik var

nasıl düzeltebilirim sunucuda ne yaparsam yapayım işlemiyo oyuna silk
ama dbde işli görünüyor.

Mico

.
Alınan Beğeni
2,466
Ödül Puanları
113
Hakan kardeşim Sro_Client de ve game serverinde sıkıntı olabilir bunları değiştirip tekrar dene çünki silk verilerini bunlardan alıyor ben csro sunucusu uzerınde calısıyorum ve filter gameserver ve clıent uzerınden silk olusturuyor filter olmadınmı sılk gorunmuyor mesela

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
8,890
Ödül Puanları
113
tamam tamam vurmayın hata benden kaynaklıymış :D server.cfg de IIS portunu değiştirip kullanmışım direk hiç ip değiştirmek aklıma gelmemiş :D
@sarkolata
sağolsun sarkolata anydeskten bağlanıp çözdü
:D

bu arada gelcek varsa oynayalım üyelikler girişte ıd pw ne girerseniz o oluyor max 17 kişi reel oyuncu girebiliyor limitim 20 çünkü 3 tanesi bot çarlarım oyunda duran kontrol için geri 17 kişi oynayalım gelcek varsa beklerim ( kim bilir belki 50 oyuncuya bile çıkartır zamanı gelince @sarkolata ) :love:

100 Cap pvp server herşey %100 FREE komutlar aktif.

Only Chin( sadece Çin karakterler mevcut.)

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
787
Ödül Puanları
93
tamam tamam vurmayın hata benden kaynaklıymış :D server.cfg de IIS portunu değiştirip kullanmışım direk hiç ip değiştirmek aklıma gelmemiş :D
@sarkolata
sağolsun sarkolata anydeskten bağlanıp çözdü
:D

bu arada gelcek varsa oynayalım üyelikler girişte ıd pw ne girerseniz o oluyor max 17 kişi reel oyuncu girebiliyor limitim 20 çünkü 3 tanesi bot çarlarım oyunda duran kontrol için geri 17 kişi oynayalım gelcek varsa beklerim ( kim bilir belki 50 oyuncuya bile çıkartır zamanı gelince @sarkolata ) :love:

100 Cap pvp server herşey %100 FREE komutlar aktif.

Only Chin( sadece Çin karakterler mevcut.)
17 kişiden fazla girip oynayacağını sanmıyorum ama 50 ye çıkardım :D

3 tane bot çarın ne için var söyle bakalım

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.