Paylaşım Silkroad Beta Map for Vsro

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Merhaba arkadaşlar bugün size piyasada bulunmayan kimsenin üzerinde çalışıp uğraşmadığı kullanılabilir hale getirilmiş Silkroad ın beta mapını paylaşıyorum. Üzerinde çalıştım güzel birşey açığa çıktı 70 cap old projesi olanlar için bulunmaz bir hint kumaşıdır. Tamamiyle bana aittir, başka forumlarda kopyala yapıştır şeklinde paylaşılmasını uygun görmüyorum ve o kişileri kınıyorum, emeğe saygı biraz :) İyi günlerde kullanmanız dileğiyle..

İNDİRME LİNKLERİ :
(logoya tıkla)

(Ek linkler eklenecektir.)

VirusTotal

Son düzenleme:

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
İlerleyen günlerde taklamakanin kayalarla kapatılmış halinin dosyalarını paylasicam tek yapmanız gereken clientinize ve server filesde dataya import etmek olacaktır takipte kalın.
edit:
( ) dosyalar nvmsiz şekilde paylaşılmıştır, içinden geçilebilmektedir. Düzenlenmiş hali kısa bir süre sonra paylaşılacaktır.

Son düzenleme:

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
güzel konu inş çalmazlar başka forumlar :D
Emek hırsızlığını kınıyoruz ? çalmayacaklarını bilsem clienti komple temizleyip client boyutunu 700-1000 mb ye düşürüp güzel bir 70 cap projesi üzerinde calisacam ama yaramaz bu piyasaya emek hirsizligi meşhur. Seviyor millet kendisinin yapmadığı şeyi kendi yapmış gibi göstermeyi ?
Başarılar sen bu işi biliyorsun ??
Eyw sağol ?

paylaşılmasını uygun görmüyorum ve o kişileri kınıyorum, emeğe saygı biraz
Emeğine, yüreğine, paylaşımına sağlık, arşive ekleyeceğim bunu lakin bu dediğin şeyi takan kimse olmayacaktır, herkes kendi imzasını gömüp paylaşacaktır.
Onları da kendi vicdan muhasebelerine bırakman gerekli.

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Emeğine, yüreğine, paylaşımına sağlık, arşive ekleyeceğim bunu lakin bu dediğin şeyi takan kimse olmayacaktır, herkes kendi imzasını gömüp paylaşacaktır.
Onları da kendi vicdan muhasebelerine bırakman gerekli.
teşekkürler, dediğiniz gibi kendi vicdanlarına kalmıs en azından benden alıntı yaptıklarını belli etseler onada razıyım :)