Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım Silkroad Beta Map V2 NO TAKLAMAKAN

predatorZ

Nub
.
Alınan Beğeni
548
Ödül Puanları
93
Merhabalar, @takiru arkadaşımızın paylaşımı üzerine bende size bir güzellik yapma kararı aldım.
Normalde bunu paylaşmayı düşünmüyordum fakat eninde sonunda bu paylaşılacak o yüzden ilk ve tek bu forumda paylaşılmasının taraftarıyım :) inşallah geliştirip düzgün bir şekilde kullanabilirsiniz.

@newstar ile birlikte yapıldı.

Ev1xMh.jpg

Gerekli diğer dosyalar bu konuda

dip not : Eğer geçiş kapatmak ile ilgili bir rehber konusu açılmaz ise boş bir vaktimde detaylı bir rehber konusu hazırlıcam.

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
994
Ödül Puanları
214
Paylaşım için teşekkürler..

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,122
Ödül Puanları
93
Eline sağlık bu kayalara çarpışma ekleme işini halledicem ilerleyen zamanlarda dönüş yaparım özelden konuya eklersin ?

Alınan Beğeni
79
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Paylaşımı test etmedim henüz birşey sormak istiyorum bu paylaşım şu videoyumu içeriyor

worldmap mı değişiyor sadece?

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,122
Ödül Puanları
93
Paylaşımı test etmedim henüz birşey sormak istiyorum bu paylaşım şu videoyumu içeriyor

worldmap mı değişiyor sadece?

media.pk2 de herhangi bir edit yok o yüzden worldmap da bir değişiklik yok sadece map.pk2 düzenlemesi mevcut, harici olarak şekilde gördüğün kayalar ekleniyor başka birşeyi yok data.pk2 düzenlemesi olmadığı için kayaların içinden geçebilirsin harici diğer konulardan yardım alarak oradan geçişi kapatabilirsin bu seferde karakoramdaki mağaradan geçiş sağlanacaktır, en etkili çözüm nvm eklenmesidir beklemede kalırsanız elbet birgün paylaşılır :)

Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
3
Bu harita çok tatlıydı, nostaljik ve güzel bi paylaşım olmuş :) Ellerinize sağlık :)

Memati

.
Alınan Beğeni
21
Ödül Puanları
8
takiru florian01 Navmesh editor paylamış epvpde onla olmazmı.

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.