Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Silkroad Filesler Nasıl Hacklenmiştir!

Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
Merhaba,hep merak etmişimdir jsro,vsro,csro vs bunlar neden ayrılar neden hepsi mesela vsro degil ? Ve hep merak etmişimdir bir sürü files var paylaşılan bunlar gerçekten sunuculara sızılıp çalındımı yoksa başka şekildemi sızdırıldı ve eğer o zaman çalındı ise şuan neden yapılmıyor şimdiden cips kola hazırladım güzel bir konu ve yorumlar olacağını düşünüyorum ve bu megamax gerçekten elinde source ve game engine varmı ama olsa neden dikkat çekici şeyler yapmıyor yani bi insan bi oyunun source kodunu almak için uğraşıpta neden böyle basit bir oyun yapar .

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,913
Ödül Puanları
113
Merhaba,hep merak etmişimdir jsro,vsro,csro vs bunlar neden ayrılar neden hepsi mesela vsro degil ? Ve hep merak etmişimdir bir sürü files var paylaşılan bunlar gerçekten sunuculara sızılıp çalındımı yoksa başka şekildemi sızdırıldı ve eğer o zaman çalındı ise şuan neden yapılmıyor şimdiden cips kola hazırladım güzel bir konu ve yorumlar olacağını düşünüyorum ve bu megamax gerçekten elinde source ve game engine varmı ama olsa neden dikkat çekici şeyler yapmıyor yani bi insan bi oyunun source kodunu almak için uğraşıpta neden böyle basit bir oyun yapar .
Zamanında bende çok düşünmüştüm. Lakin çalındığını düşünüyorum ama kesin bir şey söyleyemem.

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
Sanırım hiç bi zaman gerçeği öğrenemeyeceğiz bu konuda 😊

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
980
Ödül Puanları
93
Csro sunucularına sızıp dosyaları alan ekipte olan adamın forumunda takılıyorsun @Spare :) Bir ara bende sormuştum Ftp den sızıp dosyaları çekiyorlar.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Ayrıca megamax denen arkadaşın elinde isro dosyalarıda var.Şuanda açık mı bılmıyorum ama Salior online diye bir oyunu vardı.İsro dosyaları varken neden Vsro geliştirmek ile uğraşsın ki ?

Ü

Üye silindi 3096

1597954948696.png

Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
8
vsro yu Chernobyl sızdırdı, o yıllarda dosyaların satış mevzusu vardı. Alım/Satım gerçekleşemeyince forumlara düştü. (Hatırladığım anım böyle) diğer filesleri aynı şekilde sunuculara sızarak ele geçirdiler. Tetikliyici mantığıyla çalışan küçük uygulamaları ftp üzerinden sunucuya gönderip çalıştırıyorlar. Çalışan uygulama sunucu bilgilerini değiştiriyor. Sunucu başındakiler fark edene kadar alabildiklerini alıyorlar. vSRO 1.88 filesi aslında bir test filesi ve insanlar sadece ona yöneldiği için bu kadar gelişti. Filesi çalınan orjinal lisanslı firma hala hizmet veriyor kendi ülkesinde ancak ellerindeki dosyalar yine vSRO files ama en son ve sorunsuz hali. Bizim elimizdekiler hem virüslü hemde test olduğu için 9 yılda anca bu kadar gelişti :D

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
İsrodaki serverlerin isim değişme vakası vardı bide :)
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Aynı işlemi gamegamide yapıp trsro filesi çıkmasın şimdi 🙄

Q

quantizz

sadece ftp değil SQL üzerinden de sunuculara sızıldı :) şuanda bildiğim kadarıyla 6-7 kişide kaynak kodları da mevcut.

Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
8
Ayrıca megamax denen arkadaşın elinde isro dosyalarıda var.Şuanda açık mı bılmıyorum ama Salior online diye bir oyunu vardı.İsro dosyaları varken neden Vsro geliştirmek ile uğraşsın ki ?
vsro için sourcesi var, isro için sadece files var. O adam bilgisayar üzerine okul okumuş lisansı bile var :D

"Merhaba arkadaşlar ben MeGaMaX! Çoğunuz beni zaten SRO aleminden tanıyorsunuz; Sertifikalı bir bilgisayar bilimi mühendisiyim, ve siber güvenlik konusunda uzman bir ağ güvenliği yöneticisiyim. "

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.