Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Paylaşım Silkroad Hikayesi Ve Görevi 5 (Bitki Uzmanı Yangyung - Su Hayaleti'nin Zehri)

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,922
Ödül Puanları
113
🌟 Görev İçinde Bitki Uzmanı Yangyun İle Görüşülüyor. (Herbalist Yangyun)

Beşinci Görev Başlangıç.png - Dördüncü Görev Kesilmesi Gereken Yaratık (1).png - Dördüncü Görev Kesilmesi Gereken Yaratık (2).png - Beşinci Görev Eşyası.png - Beşinci Görev Bitiş.png

5- Görev (Herbalist Yangyun) (Water Ghost's Poison) - (Bitki Uzmanı Yangyun) (Su Hayaletinin Zehri)

Reward (Ödül): 13650 Experience (Tecrübe Puanı), 4000 Skill Experience (Beceri Puanı), 50 Adet MP Recovery Potion (Mana Potu)

Mobs: Water Ghost's (Su Hayaletleri)

Collect Item (Toplanması Gereken Eşya): 15 Adet Su Hayaletinin Zehri

-------------------------

First Conversation (İlk Konuşma):

Yangyun: Su hayaletleri tarafından zehirlenen hastaları tedavi ederken, Su Hayaletlerinin zehrinden şifalı ilaçları kolayca yapabileceğimi buldum.

15 adet Su Hayaletinin zehrine ihtiyacım var. Bana tekrardan yardım edebilir misin? Köylüler gerçekten çok müteşekkir olacak.

After Accepting (Kabul Ettikten Sonra):

Yangyun: Teşekkürler. Seni memnun edecek şekilde bir ödül vereceğim.

Reward Page (Ödül Ekranı):

Yangyun: Teşekkürler! İşte buda senin ödülün.

Ekli dosyalar

• Dördüncü Görev Bitimi.png
    Dördüncü Görev Bitimi.png
    1.6 MB · Görüntüleme: 15

AleriyaSama

.
Alınan Beğeni
2,922
Ödül Puanları
113
<-> İlk 5 Görev Bitti. Neler Öğrendik 1000 Adet Silah Özellikleri. Büyük Gözlü Yaratıklar Tarafından Kaçırılan Çoçuğun Ayakkabısını Bulduk Ve Çoçuğun Mezarının Tomb Tarafında Olduğunu Öğrendik. Banditlerle Çatışan Jangan Askerlerine Gelincikler Konusunda Yardım Ettik. Su Hayaletlerinin Sayısını Azalttık Ve Yangyun'a İlaçları Konusunda Yardım Ettik.

bletela

.
.
Alınan Beğeni
29
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
çok güzel paylaşımlar yapıyosun gerçekten hoşumuza gidiyor teşekkür ederiz..

AleriyaSama

.
Alınan Beğeni
2,922
Ödül Puanları
113
Bir Sonraki Hikaye Ve Görev Asker Sangnam İle Alakalı :)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.