Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

ecSRO Paylaşım Silkroad old projesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alınan Beğeni
295
Ödül Puanları
43
Herkese hayırlı akşamlar bu konuyu açmadan gerekli bilgiye sahip çoğu kişiyle iletişime geçtim fakat henüz çözüm bulamadıgimi belirtmek isterim .

Şöyle bir projem var ücreti karşılığında yapılacak.

Ecsro full fix, Ecsro bot ,Ecsro guard
Yada
Vsro full old sistem mantığı
Uzun lafın kısası anlaşma sağlanamaz ise Silkroad piyasasından artık çekileceğim.
Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim.

Alınan Beğeni
124
Ödül Puanları
43
vSRO'yu piyasadaki guardlar ile görünüm açısından tamamen old school yapabilirsin. Ardından cap ve sistem olarak arzuladığın biçimde editlemek sana kalmış. Çok zor bir şey olmayacaktır sade bir sistem olacağı için.

Sana asıl verebileceğim tavsiye şu ki ECSRO Files için yatırım yapmak paranı çöpe atmaktan başka bir şey olmayacak.

Alınan Beğeni
295
Ödül Puanları
43
vSRO'yu piyasadaki guardlar ile görünüm açısından tamamen old school yapabilirsin. Ardından cap ve sistem olarak arzuladığın biçimde editlemek sana kalmış. Çok zor bir şey olmayacaktır sade bir sistem olacağı için.

Sana asıl verebileceğim tavsiye şu ki ECSRO Files için yatırım yapmak paranı çöpe atmaktan başka bir şey olmayacak.
Ben kendime ait bı guard yaptırmak istiyorum istediğim zaman kullanabileyim

Ü

Üye silindi 3096

Ecsro/Sjsro fembria oynadım tek farkı bence bilmiyorum ama bence sırf tek 3 job var diye istiyorsun bence @sarkolata ekler maxiguarda biraz istek yapılsa 3 job görünümünü birde ışınlanmadan job değişimini 😃

Rouran

.
Alınan Beğeni
42
Ödül Puanları
18
özel mesaj atarsanız istediklerinizi uygun fiyata satabilirim...

Alınan Beğeni
47
Ödül Puanları
28
F8 Ekibi ile görüş olumsuz olursa bana mesaj at farklı birine yönlendireyim.

Alınan Beğeni
295
Ödül Puanları
43
Aranan kan bulunmuştur.Fahiş fiyat verenlere selam olsun

Gerekli Moderatör Arkadaşlar Çözüldü yapabilir.Hayırlı Akşamlar olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.