Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Paylaşım Silkroad Online ile İlk Tanışmanız, Anılarınız...

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,116
Ödül Puanları
93
Yıllar önceydi...
2004 de birader aracılığıyla tanışıp 2005 de aktif bir şekilde oynamaya başladım. Oasis ile başlayan maceram Odin serveri ile devam etti, ardından Apollo sunucusuna geçiş yaptım ondan sonra zaten bıraktım. Sonra serverler birleşti etti derken serpens-chronos oldu bizim Apollo sunucusu en son ne oldu bilgim yok tekrar birleşmişti sanırım 🤔

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Yıllar önceydi...
2004 de birader aracılığıyla tanışıp 2005 de aktif bir şekilde oynamaya başladım. Oasis ile başlayan maceram Odin serveri ile devam etti, ardından Apollo sunucusuna geçiş yaptım ondan sonra zaten bıraktım. Sonra serverler birleşti etti derken serpens-chronos oldu bizim Apollo sunucusu en son ne oldu bilgim yok tekrar birleşmişti sanırım 🤔
Oasis de oynamıştık güzeldi.

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,107
Ödül Puanları
303
Sene kaç bilmiyorum 7 yada 8. sınıfa gidiyorum, arkadaşımın 19 level çarı var, onu soyacağım.
Sabah okula diye çıktım kafeye gittim, günlerden Salı...
2 masa açtırdım, 50 kuruştan :D
Meğer server bakımdaymış, tam oyun açıldı, oyuna girdim, çarı soyacam tak süre bitti.
Başka para da yok, öyle bilgisayarları kapatıp kalktım. :D :D

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Sene kaç bilmiyorum 7 yada 8. sınıfa gidiyorum, arkadaşımın 19 level çarı var, onu soyacağım.
Meğer server bakımdaymış, tam oyun açıldı, oyuna girdim, çarı soyacam tak süre bitti.
32 lv nuke çar yapan kraldı :D

V

V4N_HELLSING

Bi serverde Burak diye birisi vardı bi çok serverde öyle birisinden bahsediliyor inan aklıma o geldi 😁😁
Bilgisayarı kapatmak nereden o zamanlar adam CafePlus programını entegre etmiş fazla elektrik ⚡ yakmasın diye 😆😆

Sieger

.
Alınan Beğeni
6,107
Ödül Puanları
303
32 lv nuke çar yapan kraldı :D
Yok ya o zamanlar arkadaşımın 69 level STR Garment setli blade çarı vardı, havasını sen tahmin et.
8D yeşil garment set, 8D shield ve blade :D

predatorZ

Nub
.
Alınan Beğeni
547
Ödül Puanları
93
2006 senesinde internet kafe de izlemeye başlamıştım, karakterin ata binebiliyor olması beni heyecanlandırmıştı, böylelikle silkroad oynamaya başlamıştım. yıllar içinde çok fazla anı ve hatırası olsa da şu günlerde nefret etmeye başladığım tek oyun silkroad 💩

Sieger

.
Alınan Beğeni
6,107
Ödül Puanları
303
2006 senesinde internet kafe de izlemeye başlamıştım, karakterin ata binebiliyor olması beni heyecanlandırmıştı, böylelikle silkroad oynamaya başlamıştım. yıllar içinde çok fazla anı ve hatırası olsa da şu günlerde nefret etmeye başladığım tek oyun silkroad 💩
* bilgisiz kişiler tarafından yönetilenler için aynı düşüncedeyim

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
@Yetkililer;

Konu içeriği gereğince “editör”, “filter” gibi kelimeler içeren tüm yorumların kaldırılmasını rica ediyorum.

Tartışmaya kapalıdır.

Saygılarımla

Sieger

.
Alınan Beğeni
6,107
Ödül Puanları
303
@Yetkililer;

Konu içeriği gereğince “editör”, “filter” gibi kelimeler içeren tüm yorumların kaldırılmasını rica ediyorum.

Tartışmaya kapalıdır.

Saygılarımla
Kaldırıldı, konu başlığı anıları canlandırıp, güzel bir ortam oluşması adına düzenlendi.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.