Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Duyuru Silkroad Online Türkiye Cap - Irk ve Silk Fiyatları Açıklaması

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,935
Ödül Puanları
113
@Sieger Türk oyuncularının hayallerini süsleyen Resmi Türkiye sunucuları Eylül ayının ilk haftasında kapalı betaya başlaması planlanmaktadır. Kapalı betanın tamamlanmasının ardından Ekim ayı ortalarında ise resmi açılış ile birlikte hikaye başlangıç yapacaktır.

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,148
Ödül Puanları
303
Yeni olduğum zamanlar da dün gibi geliyor ve o günlerdeki hevesimi özlüyorum. O yüzden yeniler umuttur ve ışıldarlar, eskiler pas 😇

Evlendim ben buralara da düzenimi kurunca geri dönebildim. Evliliğin faydaları Madde 1 😂
Madde 1: Evliliğin faydası yoktur.
Madde 2: Madde 1'i tekrarla.
Madde 3: Evlilik iyi diyenden kork.
Madde 4: İlk 3 maddeyi unutma.

hadi eyvvv. :D

kovboi

KGuardEDGE
.
Developer
Alınan Beğeni
588
Ödül Puanları
93
Her şeyin eskisi makbul Ömer'im. :)
Miraç forumun olduğunu bana neden söylemedin ki çoktandır aslında forum arıyorum ben
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Madde 1: Evliliğin faydası yoktur.
Madde 2: Madde 1'i tekrarla.
Madde 3: Evlilik iyi diyenden kork.
Madde 4: İlk 3 maddeyi unutma.

hadi eyvvv. :D
Yok yok inan bana %99 uptime garantili bir evliliğin tadına rakip yok.

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,148
Ödül Puanları
303
Miraç forumun olduğunu bana neden söylemedin ki çoktandır aslında forum arıyorum ben

Yok yok inan bana %99 uptime garantili bir evliliğin tadına rakip yok.
4 senedir %99 uptime diyenlerden fayda görmedik, bundan da göremeyiz. Uptime'lara karşıyız biz. :D
Yaşasın bekar hayatı! :D

kovboi

KGuardEDGE
.
Developer
Alınan Beğeni
588
Ödül Puanları
93
4 senedir %99 uptime diyenlerden fayda görmedik, bundan da göremeyiz. Uptime'lara karşıyız biz. :D
Yaşasın bekar hayatı! :D
Yengen gibi biri gelip telefonunun kırılmasına sebep olup da şehir dışına birlikte Apple servisine gider 8 ay sonra evlenirsin de hatırlatırım bu yazdıklarını 😂

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,935
Ödül Puanları
113
Yengen gibi biri gelip telefonunun kırılmasına sebep olup da şehir dışına birlikte Apple servisine gider 8 ay sonra evlenirsin de hatırlatırım bu yazdıklarını 😂
Benim bildiğim ''Evlenmeyeceğim'' diyen kişiler nedense etrafımda daha çabuk evleniyor. @Sieger :D :D :D

Benim bildiğim ''Evlenmeyeceğim'' diyen kişiler nedense etrafımda daha çabuk evleniyor. @Sieger :D :D :D
Bekarlık daha güzel kabul ediyorum :D @Sieger

kovboi

KGuardEDGE
.
Developer
Alınan Beğeni
588
Ödül Puanları
93

Bekarlık daha güzel kabul ediyorum :D @Sieger
Evlenmeyeceğim diyenlerdendim 😂
Bekarlığın avantajları var ama en iyi arkadaşınız olmaya aday bir kızla evlenirseniz eski hayatınıza acıyarak bakacağınıza yemin edebilirim 😇

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
Yeni olduğum zamanlar da dün gibi geliyor ve o günlerdeki hevesimi özlüyorum. O yüzden yeniler umuttur ve ışıldarlar, eskiler pas 😇

Evlendim ben buralara da düzenimi kurunca geri dönebildim. Evliliğin faydaları Madde 1 😂
Oooo. Allah mesut bahtiyar etsin Ömer, çok sevindim. :) Halka geçirilenler kervanına hoş geldin. :D

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.