Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Duyuru Silkroad Online Türkiye Cap - Irk ve Silk Fiyatları Açıklaması

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
Miraç forumun olduğunu bana neden söylemedin ki çoktandır aslında forum arıyorum ben
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Yok yok inan bana %99 uptime garantili bir evliliğin tadına rakip yok.
Senin piyasaya döndüğünden bile haberim olmadı ki. Yoksa seni çağırmaz mıydım? :) En kötü bir yeni sürüm guardını kiralardım kanka. :D

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,147
Ödül Puanları
303
Evlenmeyeceğim diyenlerdendim 😂
Bekarlığın avantajları var ama en iyi arkadaşınız olmaya aday bir kızla evlenirseniz eski hayatınıza acıyarak bakacağınıza yemin edebilirim 😇

Bak "en iyi arkadaş" konusu olursa orda durup, beklerim. Ama günümüz evlilikleri 3-4 ay sonra yıkıma uğruyor. Sosyal medyaya döküyorlar evliliklerini, bende bu yüzden tamamen geride duruyorum. Her kuşun etinin tadına bakıyorum, günahlarımız çok, yanacağız. :D

Evlenenleri Allah mesut etsin, forumdan çıksınlar hadeee. :D

Yengen gibi biri gelip telefonunun kırılmasına sebep olup da şehir dışına birlikte Apple servisine gider 8 ay sonra evlenirsin de hatırlatırım bu yazdıklarını 😂
Nasıl bi tavlamış seni belli değil, yengeeeeee, madamsın. :D

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
Bak "en iyi arkadaş" konusu olursa orda durup, beklerim. Ama günümüz evlilikleri 3-4 ay sonra yıkıma uğruyor. Sosyal medyaya döküyorlar evliliklerini, bende bu yüzden tamamen geride duruyorum. Her kuşun etinin tadına bakıyorum, günahlarımız çok, yanacağız. :D

Evlenenleri Allah mesut etsin, forumdan çıksınlar hadeee. :D
4 senelik evliyim, 1 senelik babayım ve 26 yaşındayım. :) Çok bile geç kalmışım diye düşünüyorum bazen.

Allah herkese genç yaşta, mutlu bir yuva kurup baba olmayı nasip etsin. Evlilik çoğu zaman her şeyden güzeldir. :)

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,147
Ödül Puanları
303
4 senelik evliyim, 1 senelik babayım ve 26 yaşındayım. :) Çok bile geç kalmışım diye düşünüyorum bazen.

Allah herkese genç yaşta, mutlu bir yuva kurup baba olmayı nasip etsin. Evlilik çoğu zaman her şeyden güzeldir. :)
26 yaşındayım, 2 senedir sapım. Yok, şeklimizde var, namımız da var, sürekli piyasadayız ama manitamız yok. 80 ilde tanınıyorum, 1 ilde sapım. :D

Site de gözüken item fiyatlarına göre 175TL'ye 750 Silk alıyorsunuz ve bununla aşağıda ki itemleri alabilirsiniz:
- Premium Plus (290 Silk)
- A Grade Devil (150 Silk)
- Grab Pet (88 Silk)
- Pet Clock (40 Silk)

175 TL'ye 1 ay boyunca Premium, Devil, Full Avatar Set, Grab Pet'iniz oluyor ve geriye 7 silk kalıyor.

Devam eden aylarda ise şu şekilde oluyor:
- Premium Plus (290 Silk)
- Extension Gear (40 Silk)
- Pet Clock (40 Silk)

Toplam 370 Silk ediyor ve bu da 100 TL ediyor. Her ay geriye 30 silk kalıyor. Bir sonra ki ay +30 silk avantajlı başlıyorsunuz.

Bence her ay pvp'lere 100 TL atmaktansa, buraya atmak daha mantıklı, en azından resmi ve kapanma şansı çok düşük ihtimal.

Listeyi kendi alışveriş seçeneğime göre belirledim, siteden bakıp sizde kendi listenizi, ilk ve devam eden aylar olarak hesaplayabilirsiniz.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.