Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

YSGBilişim

Duyuru Silkroad Online Türkiye - Token sistemi, Magic Pop

Spare

Machine Man
.
Katılım
28 May 2018
Mesajlar
3,189
Çözümler
2
Alınan Beğeni
3,095
Ödül Puanları
605
Konum
Bursa
Silkroad Online Türkiye'den herkese merhaba,

Büyük bir destan kaleme alınmaya başlıyor. Heyecan dolu savaş kapıda! Peki ya zırhlar? İşte tam da sırası!

İpek yolunun diğer ucundan gelen en nadide eşyaları ile Zırh Tüccarı Gonishya gizemin kalbi Hotan'da yerini şimdiden aldı. Son seviye zırhlar savaşçısını büyük bir heyecan ile bekliyor.. Peki ya sizin zırhınız hangisi?

Başlangıç heyecanınıza heyecan katacak bu paylaşımımız ile birlikte seri haline getirdiğimiz sık sorulan sorular yazı dizimize ilave soru-cevaplar eklemek istiyoruz! Hazırsanız başlayalım...

12- Token Sistemi Olacak mı?

Silkroad Online Türkiye sunucularında oyun örgüsüne karşı hikayeye uyum göstermeyeceğini düşündüğümüz Token sistemini Silkroad Online Türkiye sunucularımızdan tamamen kaldırdık.

Tıpkı ipek yoluna ilk çıktığınız günde olduğu gibi ilk seviyeden itibaren katlettiğiniz canavarlardan düşereceğiniz altınlar ile Tüccarlardan (Npc’lerden) zırh, silah ve iksir satın alabileceksiniz. Bu destanda gerçek kahramanların yer alacağı bilinciyle Token sistemini kaldırarak, maceraya biraz daha zorluk ve rekabet kattık.

Token sisteminin kaldırılmasından sonra ilk seviyeden itibaren altın düşmesi nedeni ile bu durumu suistimal edebilecek ve normal oyun seyrine uymayıp sadece altın kazanımı hedefleyen karakterlerden (Gold Botlardan) endişe edebileceğinizin farkındayız. Ancak ilk günden itibaren Silkroad Online Türkiye ekibinin tüm karakterleri yakından takip edeceğini, bu tarz uygunsuz davranışlar sergileyen karakterlere (Gold botlara) karşı her zaman cezai işlem uygulayacağımızı bilmenizi isteriz. Silkroad Online Türkiye sunucularında gold botlara müsaade etmeyeceğiz.

13- Magic POP İçeriğinde Hangi Eşyalar Yer Alacak?

Sizler için oyun hikayesini en ince detayıyla kaleme alıyoruz. Türkiye sunucularımızda Türk oyuncularımıza hitap edecek ve özlem duyulan bir sunucu yapılandırmasını sizlere sunacağımızı daha önce belirtmiştik.

Bu kapsamda eşya kazanım yollarından birisi olan Magic POP ile emek dengesini bozmak istemediğimizi belirtmek isteriz. Magic POP üzerinden özellikle son seviyeler için emek dengesini bozacak herhangi bir eşyanın yer almasını istemiyoruz. Bu bizim oyun ve oyuncu değerlerimiz ile örtüşmektedir. Bu kapsamda;

Magic POP’ta yer alan tüm son seviye eşyaları kaldırdık. Sadece oyunun başlangıcında keyifli ve gösterişli bir başlangıç yapmanızı sağlayabilecek ve oyunun ilerleyen zamanlarda oyun dengelerinde herhangi bir katkısı olmayacak düşük seviye Yıldız, Ay ve Güneş mührü eşyalar yer almaktadır.

Sizin için tüm detayları ince ince işleyerek, sizler için harika bir oyun hikayesi işlediğimizi bilmenizi isteriz.

Hikayede görüşmek üzere!
 

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Katılım
6 Şub 2019
Mesajlar
2,243
Çözümler
4
Alınan Beğeni
5,475
Ödül Puanları
303
Konum
Jangan S Gate
Herşey mükemmel, yemin ederim gözümde 70 cap zamanları canlanıyor.
Old job sistemi de entegre olursa tadından yenmez.
Gün yaklaştıkça mükemmel haberler geliyor.
 

AleriyaSama

Vsro.ORG
.
Katılım
12 Ocak 2019
Mesajlar
2,454
Çözümler
13
Alınan Beğeni
1,518
Ödül Puanları
113
Konum
Turkey
Token sisteminin olmaması mutlu etti beni :)
 

AleriyaSama

Vsro.ORG
.
Katılım
12 Ocak 2019
Mesajlar
2,454
Çözümler
13
Alınan Beğeni
1,518
Ödül Puanları
113
Konum
Turkey
Bence olması daha iyi değilmi 70 lv e kadar isro gold düşmüyor ama token düşürüp npc verip item alamıyormuyduk isro girmedim 8 senedir Csro r de görmüştüm öyle bir sistem
Açıkçası eski tarzı getirmek isteyen GameGami'nin zaten token sistemini getirmesini beklemiyordum. Token sistemi benim gözümde boş bir şey başkasına göre tabi bu fikir değişebilir. ''Seal Of Star, Moon, Sun'' itemlerin o kadar rahat bulunmasıda 70 levela kadar ayrıca bir saçma bence :D Ondan dolayı ''Token Sistemi Oyunu kolaylaştırmaktan başka bir şey değil''
 
Ü

Üye silindi 3096

Açıkçası eski tarzı getirmek isteyen GameGami'nin zaten token sistemini getirmesini beklemiyordum. Token sistemi benim gözümde boş bir şey başkasına göre tabi bu fikir değişebilir. ''Seal Of Star, Moon, Sun'' itemlerin o kadar rahat bulunmasıda 70 levela kadar ayrıca bir saçma bence :D
Token sandığın gibi kolay düşmüyor epey zaman gerektiriyor 😀 hele isro ratesinde ☹️
 

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Katılım
3 Nis 2019
Mesajlar
1,511
Alınan Beğeni
2,202
Ödül Puanları
113
Konum
İstanbul
Büyük resmi görmekte fayda var yine keşke token sistemi olsaydı kasılmaya bir nebze yardımcı olurdu tokenle alınan itemler. Amele gibi uğraş dur :D
 
Katılım
20 Nis 2019
Mesajlar
117
Alınan Beğeni
122
Ödül Puanları
43
Konum
İstanbul
Goldbotlara da giydirmişler.. Goldda çok değerli olacak anlaşılan.. Kasıp elde tutmakta fayda olacak
 

AleriyaSama

Vsro.ORG
.
Katılım
12 Ocak 2019
Mesajlar
2,454
Çözümler
13
Alınan Beğeni
1,518
Ödül Puanları
113
Konum
Turkey
Goldbotlara da giydirmişler.. Goldda çok değerli olacak anlaşılan.. Kasıp elde tutmakta fayda olacak
SOX ler gerçekten değerli olacak gibi. Bot olduğundan elixirler çok pahalı olmaz diye düşünüyorumda. SOX'ler gerçekten pahalı olur.
 
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.