Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Sohbet Muhabbet Silkroad Online VS Metin2

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
Merhaba arkadaşlar konuyu dogru yeremi açtım tam olarak bilmiyorm bana kalırsa metin2 hiç oynamadım ,ama görüntü olarak silkroad la metin2 yi kıyaslanmaz bile ,fakat metin2 nin hangi pvp serverine baksam 10+ playeri var gerçekmi değilmi bilmiyorm acıkcası son zamanlarda silkroadla ilgili cıkan haberler ve oyunun bana kalırsa files performansı dosya yapılarının oyuna (extrem bir edit yapabilmek için )vs kötü olması gibi nedenlerden dolayı biraz sıkıntı ama ne olursa olsun ne kadar kötü olursa olsun silkroadın sihiri insanı bıktırmıyor usandırmıyor o ayrı :) benim burada sormak istediğim şey metin2 pvp serverlerde genelde oyuncular nasıl serverler oynarlar bilenler varsa oyun içerisindeki editler nasıldır oyuna yeni model animasyon eklemek mümkünmü oyun hangi oyun motoruyla yapılmıstır (hiç araştırmadan acıyorm) metin2 nin silkroad gibi soru cevap paylasım yapılan forum siteleri varmı varsa neler popülerolan oyun içerisinde ne satılıyor ve internette varolan metin2 kurmak içni gerekli dosyalarda bozukluk varmı yoksa edit gerektiyormu vs ben acıkcası merak saldım genelde metin2 sadece türkler oynuyor sanırım ve türk oyuncu kitleside fazla bana kalırsa kitelesi fazla ama server acan kişiler silkroad kadar bilgili insanlar degil kendi düşüncem silkroaddan birikimimizle metin2 yi kısa sürede ögrenip server acılabilir gibi sizin düşünceleriniz nelerdir . xxxxxxxxx.png

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,917
Ödül Puanları
113
Açıkçası Metin2 Hakkında Pek Bir Bilgim Yok. Bu Arada Konunuz Off-Topic Bölümüne Taşınacaktır :)

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
önce bilgi toplalam lazm körü körüne başlayamam gerekli sunucu alt yapısı vs hile varmı yokmu bu tür bilgilere ihtiyacım var 10+ playerli bi sw indiriyorm merak ettim bakıcam gerçektende o kadar varmı :D

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,917
Ödül Puanları
113
önce bilgi toplalam lazm körü körüne başlayamam gerekli sunucu alt yapısı vs hile varmı yokmu bu tür bilgilere ihtiyacım var 10+ playerli bi sw indiriyorm merak ettim bakıcam gerçektende o kadar varmı :D
Bu arada hile demişken metin2 de hileler meşhurdur :D

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,140
Ödül Puanları
303
Vsro dosyaları tamamen sorunsuz ve istediğini yapabileceğin dosyadır. Bilgisiz olanlar ve yanlış dosyaları kullananlar, neyin ne olduğu kestiremeyenler için kötü dosyalardır.

Bknz: Virüslü files kullanıp "sürekli tarayıcı açıyor bu yeaa."

Metin2 = Mario = Knight

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,683
Ödül Puanları
605
Vsro dosyaları tamamen sorunsuz ve istediğini yapabileceğin dosyadır. Bilgisiz olanlar ve yanlış dosyaları kullananlar, neyin ne olduğu kestiremeyenler için kötü dosyalardır.

Bknz: Virüslü files kullanıp "sürekli tarayıcı açıyor bu yeaa."

Metin2 = Mario = Knight
Arkadaşın kastettiği Metin2'nin srcsine kadar mevcut ancak Silkroad öyle değil.

Şahsen ben mantıklı buldum, Metin2'nin kitlesi çok fazla hocam, Silkroad'dan aşağı kalır bir oyun değil. Evet grafik olarak vs. belki yanına yanaşmaz ancak çevremdeki bir çok kişi Silkroad'ı bilmezken Metin2'de bir oyunculuk geçmişi mutlaka olan kişiler oluyor.

predatorZ

Nub
.
Alınan Beğeni
548
Ödül Puanları
93
metin2de en boş serverde 1k oyuncu oluyor ama hiç birşey bilmeden vsro camiasında yer edinemeyeceğin gibi metin2dede aynı şeyler geçerli.

Violent

Biz unutmayız, biz affetmeyiz!
.
Alınan Beğeni
92
Ödül Puanları
18
Oyunları grafiklerine göre yargılayıp... Metin2 ile SRO arasında kıyas yapan. Net olarak vurduruyordur. Sağlıcakla kalın.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.