Satış Silkroad Premium TR & FR Sunucu

vsro
girisc0931f73d6e1128e.png

TR-SUNUCU.png

tr-sunucu-fiyat.png

FR-SUNUCU.png

kVpCC.png

Sunucular acayip pahalı daha uyguna başka yerlerden bulunabileceğini düşünüyorum

örnek resim

Aşağıdaki Resimdeki Sunucu FR-SRO1 paketindekinin aynısı

sende 350 ₺
diğer sitelerde 201 ₺ oO

1625991872943.png

kovboi

Ömer Çolak
.
.
Dostum bunlar vds değil vps. Kimse 250₺ ye 12 çekirdek vds veremez çünkü maliyeti minimum 75€ olacaktır. Vps zaten bu iş için kesinlikle uygun değildir. Yan sunucuların kaynak tüketiminden ciddi şekilde etkilenirler.

Daha uygun olan diğer websitelerinde de durum aynı veya daha beterdir. 250₺ ye taş çatlasın 2dvcpu alabilirsiniz. O da satıcının kâr etmediği bir senaryo olur.

Gözünüz açık olsun sayın alıcılar. Kağıt üzerindeki değerlerle bitmiyor iş.

12tcore içeren herhangi bir 128gb dedicatedden ramler paylaşımsız olursa 8 tane 16gb vps verilebilir. Ramler de paylaşılırsa 16 tane 16gb vps verilebilir. 12 çekirdek hepsine eşit olarak dağılır ve kullanıma göre paylaştırılır. Yani siz 1 çekirdek civarı kullanım hakkına sahip olursunuz. Limitörler yoksa onu bile alamayabilirsiniz yoğun saatlerde.

Böyle bir ana makinanın maliyeti aylık 140€ civarıdır. Yani bu şekilde bile 250₺ ye kiralanan vpsler sunucu tam kapasite kullansa bile 8 müşteriden toplam 100₺ bile kâr elde edemez satıcı.

Sunucu fiyatları böyle düşük olamaz.

Screenshot_2321ddb1e49839159.png

Makinenin İlk setupli haliyle 229 Euro ödeyerek alindi 2 Aydir Aktif 3 Aya geçtim Makine sorunsuz bir şekilde oyun oynatiyor Her hangi bir firmayla baglanti yok sadece paylaşmak istedim istiyen alir istemeyen almaz @kovboi bilgi için teşekkür ederim
1f2e192c8c92dcdd8.png

@|̿ \͇||͇̿ ͇̿ ͇̿| |̿ Server Açta görelim biraz seni sahnelerde hakan​

kovboi

Ömer Çolak
.
.
Screenshot_2321ddb1e49839159.png

Makinenin İlk setupli haliyle 229 Euro ödeyerek alindi 2 Aydir Aktif 3 Aya geçtim Makine sorunsuz bir şekilde oyun oynatiyor Her hangi bir firmayla baglanti yok sadece paylaşmak istedim istiyen alir istemeyen almaz @kovboi bilgi için teşekkür ederim
1f2e192c8c92dcdd8.png

@|̿ \͇||͇̿ ͇̿ ͇̿| |̿ Server Açta görelim biraz seni sahnelerde hakan​

Tamam işte yine benim bahsettiğim konuya geliyor. Makinenin sana maliyeti 230 €. 8 çekirdeğin her birini vds olarak 30€ 'nun üzerinde satman gerekiyor. Ortak çekirdeklerle sunucu verdiğinde bu sunucu VDS değil VPS oluyor. Sorunsuz oynatmış olsa da olması gerektiği kadar iyi olmaz. Müşteri 8 çekirdek 300 liraya aldığında gerçekten 8 çekirdek aldığını falan zannediyor.

Bu durumda bizim VDS olarak çekirdek başı fiyat vermemizin sebebini anlatamıyoruz. Adam gelip diyor "Şu firma 12 çekirdeğe 250₺ diyor ama sen çekirdek başı 20€ fiyat söylüyorsun 200₺ oluyor 1 çekirdek."

Anlatabiliyor muyum?

Yaptığında yanlış veya kusurlu bir durum yok. VPS gayet de satılabilir ve kabul edebilir bir hizmettir. Ancak vsro için çekirdeklerin paylaşımsız olması önemlidir. Dolayısıyla paylaşılan 12 çekirdek paylaşılmayan 1 çekirdek kadar oyuncu bile taşıyamayacaktır.

Gerekli testlerin videolarını çekmiştim, eğer bulursam paylaşırım. 4 adet 4 çekirdek sunucu saniyede 40.000'er paket işleyebilirken 4 adet 1 paylaşımsız çekirdekli sunucu neredeyse 220.000'er paket işleyebiliyor saniye başına.

Fiyatlandırman hem bizim gibi Virtual Dedicated Server kiralayanlara zarar veriyor, hem de teknik bilgisi olmayan müşterinin yanlış hizmete yanlış para ödemesine sebep veriyor.

Secdet

.
Edit makinesi desem daha ucuza temin edilebilir bir avuç dolusu şirket gösteririm. Main desek performansı diplerde olur güvenip official açacak adamın vay haline. Bilemedim ama iyi satışlar diyelim usulü olduğu için.

kovboi

Ömer Çolak
.
.
Edit makinesi desem daha ucuza temin edilebilir bir avuç dolusu şirket gösteririm. Main desek performansı diplerde olur güvenip official açacak adamın vay haline. Bilemedim ama iyi satışlar diyelim usulü olduğu için.
Bu fiyat olması gerekenden daha ucuz. Bundan daha ucuza anca edit makinesi temin edilebilir ve o da kanser eder. O da 2011 nesil falan.

Yapmayın beyler gözünüzü seveyim 10 yıl önceki fiyatlar bunlar. Euro oldu 11 lira, siz nereye 100-200 liraya makine alıyorsunuz? Azıcık mantıklı olun.