Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Silkroad sunucu pc ile bağlantı

Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
18
Arkadaşlar kendim silkroad serveri kurup databasesini şuan isteklerimce editlemeye çalışıyorum bir sunucu firması ile anlaşıp server kurmaya çalıştığımda ip adreslerini vb kendi serverime nasıl entegre edeceğim bunun hakkında bilgi verebilecek varmı normal hamachi kurar gibi ip adreslerini yazmamız yeterlimidir ve loaderden giriş yapıyoruz şuan bunu nasıl clientten girişe ayarlayabiliriz ?

Ü

Üye silindi 3096

İndir tıkla sol en üst köşe tıkla 1. Seçeneğe tıkla client klasörünü seç orda ip gözükür o ip tıkla delete butonu tıkla kendi ip adresini ve portunu gir bu kadar
Sonra yine en sol üst tıkla save de programı kapat tamamlanmıştır .

Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
18
EfsaneSro bir sorum daha olacak arkadaşlar local hostum yerine statik ip alıp onun ipsini yazdım heryere certte bir sorun oluştu bu nedendir acaba

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.