Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Alış Silkroad sunucu

R

ReyasX

Arkadaşlar Silkroad sunucu ariyorum bütçe 150-200tl arası güvenilir arkadaşlar 0531 592 58 38 arayabilir. İyi forumlar. İyi geceler.

T

Tc_ComanDo

Formda birisi daha önce paylaşmıştı alış satış bölümüne bak istersen.

predatorZ

Nub
.
Alınan Beğeni
548
Ödül Puanları
93
BENİM KULANDIĞIM Sunucuda Muvhost 64GB 600 TL

Dostum kişisel algılama, şu aşağıdaki tablo sanırım olayı özetliyor +250 tl vermek size 500gb ssd den daha fazlasını katmıyor benim tavsiyem orta ölçekli bir oyun için 200gb ssd yeter artar bile. Ram konusuna gelecek olursak @sarkolata dan guard alır @Promaker e prosedür yazdırırsanız 16gb ram ile halay çeke çeke 300 + player oynatırsınız :D tecrübe ile sabittir.

nc74Zc.png

T

Tc_ComanDo

Dostum kişisel algılama, şu aşağıdaki tablo sanırım olayı özetliyor +250 tl vermek size 500gb ssd den daha fazlasını katmıyor benim tavsiyem orta ölçekli bir oyun için 200gb ssd yeter artar bile. Ram konusuna gelecek olursak @sarkolata dan guard alır @Promaker e prosedür yazdırırsanız 16gb ram ile halay çeke çeke 300 + player oynatırsınız :D tecrübe ile sabittir.

nc74Zc.png
300+ demek istediğin aktif olarak mı ?
Bot hariç mi sayısal olarak değer belirtebilirmisin.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.