Duyuru Silkroad Türkiye artık YeşilyurtGame'de

Katılım
27 Haz 2021
Mesajlar
1
Tepkime puanı
2
Puanları
3
Yaş
17
Konum
İstanbul
Kredi
0.00[TL]
vsro
Silkroad Türkiye artık 'deUzun yıllardır MMORPG ve diğer kategorilerde oyunculara hizmet veren Yesilyurtgame de artık Silk ve Silkroad Gold satılıyor. Knight Online üzerinde Türkiye’nin en büyük gold ve cash satıcısı olarak Silkroad üzerinde de oyunculara hizmet vermeye başlıyor.

1625132719518.png

Silkroad Online, Joymax firması tarafından geliştirilmiş MMORPG bir oyundur. 2005 yılında çıkan oyun Çin, Avrupa, Doğu Asya gibi olmak üzere birçok bölgede milyonlarca oyuncusu bulunmaktadır. Silkroad Online içerisinde 2 farklı ülke ve +10 sınıf mevcuttur her karakter 2 farklı sınıfı seçerek mücadeleye dahil olur.Silkroad Online da kervan görevlerinizi yaparak para kazanabilir ve job savaşları yapabilirsiniz. Her hafta düzenli olarak yapılan kale savaşlarına guildiniz ile katılıp kaleler için savaşabilirsiniz. Oyun içerisinde Bandit, Jangan, Hotan kaleleri aktif. Bandit kalesi küçük sınıf Jangan ve Hotan kaleleri büyük sınıf kale olarak geçiyor. Silkroad Online Türkiye sunucularında şuan seviye sınırı 100 ve Avrupa karakterleri Haziran ayının başında aktif edildi. 100. seviye ve Avrupalı karakterlerin oyuna gelmesi ile birlikte yeni etkinliklerde oyunda aktif edildi. Yeni güncellemede Hotan kalesi savaşlar için aktif hale getirildi. 100. seviye etkinliklerinden en önemlileri olan Boyutsal Çöl ve Battle Arena oyunda aktif hale getirildi.

Silkroad Online da 9 farklı sunucu mevcut bu sunucular Efes, Troya, Aspendos, Myra, Assos, Zeugma, Permagon, Misis ve Patara. Patara ve Misis sunucuları 100. seviye güncellemesi ile EU karakter oynamak isteyen oyuncular için açıldı.Avrupa Sınıfı

-Warrior

-Rouge

-Wizard

-Warlock

-Bard

-ClericÇin SınıfıSilah


-Bicheon

-Heuksal

-PacheonGüç

-Cold

-Lightning

-Fireİyileşme

-Force

üzerinden Silkroad Silk ve Gold alabilirsiniz.​
 
Üst