Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Satış Siz İsteğin Biz Yapalım! (vSRO - EDİT)

Scofield

vSRO Editör
.
.
Alınan Beğeni
217
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Ü

Üye silindi 1104

Bu fiyatları görünce sv açmaya çalışanlara acıyorum :D para verip açma değilde 1-2 sene bu ortamlarda piyasayı dbleri indirip test edip yapsalar güzel olcak parayı veren sv açıyor :D

N

NaXSobi

cidden böyle liste yapıp satış yapanları anlamıyorum editörlük mü yapıyorsunuz insanları mı sömürüyorsunuz geçen de birisi 1 DG Switcher 'a 50 tl demiş yuh yani ya .

N

NaXSobi

bu dediğiniz şeyler bildiğiniz insanları sömürmek :-D editör değil sömürgeci olmuş piyasa pardon 50 tl daha iyiymiş 200 TL nedir ya Phoenix Project olarak bunların önüne geçmek için varız ⚜

Ü

Üye silindi 1104

bu dediğiniz şeyler bildiğiniz insanları sömürmek :-D editör değil sömürgeci olmuş piyasa pardon 50 tl daha iyiymiş 200 TL nedir ya Phoenix Project olarak bunların önüne geçmek için varız ⚜
sv açıyorlar bakıyorlar tutmuyor ne yapalım diyorlar en kolayı insanları soymak :D ( edit yapmak yani kolay internette araştırsa biraz uğraşsa para verip sv açmasa 1 ay kadar edit tam yapsa araştırsa yapabileceği birşey konu açsa yardım olunacak birşey yani )

N

NaXSobi

sv açıyorlar bakıyorlar tutmuyor ne yapalım diyorlar en kolayı insanları soymak :D ( edit yapmak yani kolay internette araştırsa biraz uğraşsa para verip sv açmasa 1 ay kadar edit tam yapsa araştırsa yapabileceği birşey konu açsa yardım olunacak birşey yani )
Yok bunlarda da insaf yok fiyatlara bak ben burda 10 tane işi istiyorlar 300₺ demeye korkuyorum kul hakkına girer miyim diye bunların Allah korkusu da kalmamış

Scofield

vSRO Editör
.
.
Alınan Beğeni
217
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Yok bunlarda da insaf yok fiyatlara bak ben burda 10 tane işi istiyorlar 300₺ demeye korkuyorum kul hakkına girer miyim diye bunların Allah korkusu da kalmamış
Sanane kardeşim sanane ben fiyatımı veririm yaptırıp yaptırmamak karşı tarafa kalmış. Size giren çıkan nedir ki sesiniz 9 köyden duyuluyor.

Scofield

vSRO Editör
.
.
Alınan Beğeni
217
Ödül Puanları
43
Bu olay seni ilgilendirmez ben ne kimsenin işine karışırım ne de kimseyi işime karıştırırım.

TRNaX

.
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
şu işi hep karşı tarafı düşünerek yaptık @NaXSobi ile ikiz kardeşim hiç bi zaman cebimiz parayla dolsun diye çabalamadık herşeyi biliyoruz da demedik her zaman yeni şeyler öğrendik tabi hatalarda aldık ama fixledik ettik konu bu değilde merak ediyorum cidden sen bu editlere bu kadar para aldıktan sonra için rahat uyuyabiliyor musun çünkü orda yazdığın fiyatlar öyle umursanmıcak bir fiyatlar değil dostum biraz insanları düşünün Allah var Allah para para nereye kadar bu insanların da evinde yanan bi ocak vardır elbet mecbura kalıp kalkıp da 1000 2000 tl bi oyun için vermeleri hiç iç açıcı değil biz her zaman yaptık yeri geldi paralı yeri geldi parasız biz sunucumuzu bile mağdur insanlar olunca bedavaya açtık sizler bu kadar bencillikle ne kadar rahat uyuyabiliyorsunuz anlamış değilim yazık günah.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.