Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Skill buff süreleri

Alınan Beğeni
24
Ödül Puanları
18
merhaba sorunum şu; çin bufflarında buff aralıklarında hiç süre yok ornek olarak might guard, flame trial ,earh fire proction gibi buffları hiç aralarından süre olmaksızın drekt açılıyor.
mesela bir buff açıldığın bufu çekerkene 1 2 sn süre olur , atıyorum toplam 6 buff var bu buffların basılma süreleri orjinalinde 7 8 saniyeyi bulur , bende ise 2 sn sürmüyor skillerin hepsine seriden basıyorum hepsi işliyor hızlıca bunu nasıl düzeltebilirim.

Promaker

C#,SQL,PHP Geliştirici
Developer
Alınan Beğeni
1,133
Ödül Puanları
93
merhaba sorunum şu; çin bufflarında buff aralıklarında hiç süre yok ornek olarak might guard, flame trial ,earh fire proction gibi buffları hiç aralarından süre olmaksızın drekt açılıyor.
mesela bir buff açıldığın bufu çekerkene 1 2 sn süre olur , atıyorum toplam 6 buff var bu buffların basılma süreleri orjinalinde 7 8 saniyeyi bulur , bende ise 2 sn sürmüyor skillerin hepsine seriden basıyorum hepsi işliyor hızlıca bunu nasıl düzeltebilirim.
Skilleri query ile çek, sonra clean bi dbden al onlarla değiştir. Diğer türlü her skilin süresi farklı vs ugrastırır.

Oyla 0

Dragon

.
Alınan Beğeni
94
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Çalışan bir oyunda ENCleri çözerek çekebilirsin. Aynı sorun daha önce üzerinde çalıştığım bir dbde bende de vardı, var olan ve stabil çalışan bir oyundan çekmiştim.

Oyla 0
Alınan Beğeni
24
Ödül Puanları
18
karşılaştırmama rağmen tüm kodlar aynı fakat şöyle bir durum var bende bu buff süreleri 24 saat olarak ekli acaba bu yüzdenmi sorun yaratıyor.

Oyla 0
Alınan Beğeni
116
Ödül Puanları
43
databasene farklı skil ekleme yaptınmı
yapmadıysan clean bir db den skilleri çekip vereyim
databaseye okutup orcinal haline cevirebilirsin
ekleme yaptıysan yine yapılır
sana vereceğim query okutmadan once onların yedeğini alıp (yani refskill ve reskilgrup sonradan eklediğin skillerden bahsediyorum)
kopyalayıp database attıktan sonrada ekleme yapabilirsin
@Promaker tunanın dediği olayda herskil için ayrı milisaniye ayarlı tek tek ayarlamak zor olur sana
haber bekliyorum

Oyla 0
Alınan Beğeni
24
Ödül Puanları
18
herhangi bir skill eklemesi yapmadım fakat bunu çoğul olarak değilde tekil sana 1 buff olarak deneme amaçlı gönderirsin daha iyi olur deneyeyim

Oyla 0

Scofield

vSRO Editör
.
.
Alınan Beğeni
217
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
_RefSkill tablosuna ve bu tabloya ait textleri kontrol ediniz. Ayriyetten Skilldata_xxx olan textlere kontrol ediniz. Olmadı bütün skilleri silip orijinal databaseden query olarak çekin. Aynı şekil de clean clientten de aynı verileri çekin patch atın.

Oyla 0

Dragon

.
Alınan Beğeni
94
Ödül Puanları
28
Bir de ENC üzerinden eklemeyi denemenizi öneririm.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.