Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Skill ekledikten sonra grafik kartı hatası

Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
Herkese iyi geceler diliyorum öncelikle. Diğer konumda da belirttiğim gibi ecsro files dosyalarım ve çok aşırı yeniyim. Elimde db dosyaları yok internetten bulmuş olduğum media.pk2 data.pk2 ve particles.pk2 dosyalarını dbye eklemeyi başardık fakat bütün ID'leri tek tek kontrol edip en son media.pk2'nin içine enjekte ettiğim de resimdeki hatayı alıyorum ve client açılmıyor. Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim, iyi geceler dilerim herkese

Ekli dosyalar

• ccccccccccccccccc.jpg
    ccccccccccccccccc.jpg
    70.7 KB · Görüntüleme: 30

Mico

.
Alınan Beğeni
2,466
Ödül Puanları
113
skıll ekledım dıyosun yanlıs eksık veya aynından ıkı kere eklemıssındır resımdekı grafık hatası deıl crash yıyınce sılkroada bıldırme ekranı resımdekı onemsız ama bırseylerı yanlıs eklemıssın cras yedırıyor

Oyla 0
Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
skıll ekledım dıyosun yanlıs eksık veya aynından ıkı kere eklemıssındır resımdekı grafık hatası deıl crash yıyınce sılkroada bıldırme ekranı resımdekı onemsız ama bırseylerı yanlıs eklemıssın cras yedırıyor
Hayir yanlislik olabilir ama 2 defa ekleme yapmadim kac defa kontrol ettim.
Bu arada haklisiniz grafik degilmis crash oluyormusum :/

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,466
Ödül Puanları
113
Hayir yanlislik olabilir ama 2 defa ekleme yapmadim kac defa kontrol ettim.
Bu arada haklisiniz grafik degilmis crash oluyormusum :/
o crah bildiri formu direk joygame acılıyor cras yıyınce onu hemen kapama dumpu buraya kopyala bakalım o ekranı kapatırsan dumpu oto siliyor. bakalım dupun ne dıyor

Oyla 0
Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
Dün sağ olsun burdan bir arkadaş bayağı bir uğraştı ama sanırım benim internet bağlantım ve dosyalarım yüzünden tam yapamamıştı. Az önce kendim çözdüm. Çözdüm derken dosyaları ordan burdan şurdan toplama media.pk2 ve particles.pk2 im oldu ama olsun sonunda ekledim snow :D
Yardımlarından dolayı herkese çok teşekkürlerimi sunarım. İyi geceler diliyorum.

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,466
Ödül Puanları
113
Dün sağ olsun burdan bir arkadaş bayağı bir uğraştı ama sanırım benim internet bağlantım ve dosyalarım yüzünden tam yapamamıştı. Az önce kendim çözdüm. Çözdüm derken dosyaları ordan burdan şurdan toplama media.pk2 ve particles.pk2 im oldu ama olsun sonunda ekledim snow :D
Yardımlarından dolayı herkese çok teşekkürlerimi sunarım. İyi geceler diliyorum.
konuya çözüldü at konu kapansın

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.