Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü skill ekleme sorunu

Alınan Beğeni
26
Ödül Puanları
28
Merhaba arkadaşlar godsend skillerini ekliyorum 1. ve 2. skillerde sorun yok 3. yü ekledim böyle bir hata aldım add dediğim zaman oyundan atıyor yardımcı olur musunuz?

Adsız.jpg

Venom

.
Alınan Beğeni
204
Ödül Puanları
43
Refskill ile skilldata enc uyuşuyor mu kontrol et Id leri paramları ve tüm satırları

Oyla 0
Alınan Beğeni
26
Ödül Puanları
28
Ekledim hocam idler herşey doğru 2 tane ekledim 3. Skill de böyle hata verdi

Oyla 0

MarsEDIT

Premium
.
Alınan Beğeni
1,035
Ödül Puanları
93
Skili mediaya eklemişsin sorun yok fakat DB ye ekleyememişsin..
Görselde ADD gösteriyor fakat DB de olmadığı için DC yiyorsun
DB ile MEDIA arsındaki dengesizliğigider düzelir diye düşünüyorum :)

Oyla 0
Alınan Beğeni
26
Ödül Puanları
28
Skili mediaya eklemişsin sorun yok fakat DB ye ekleyememişsin..
Görselde ADD gösteriyor fakat DB de olmadığı için DC yiyorsun
DB ile MEDIA arsındaki dengesizliğigider düzelir diye düşünüyorum :)
Aynı şeyi düşündüğüm için godsend skillerinin ekli olduğu oyunları indirip çektim ekledim yok olmadı yine aynı

Oyla 0

Venom

.
Alınan Beğeni
204
Ödül Puanları
43
Aynı şeyi düşündüğüm için godsend skillerinin ekli olduğu oyunları indirip çektim ekledim yok olmadı yine aynı
Şöyle söyleyeyim skilldata enc den kopyalayıp yapıştırmak sıkıntı çıkarır. Forumda paylaşılmıştı. Oradaki skilleri ekleyerek eğer dbniz cleansa dbtomedia ile rahatça ekleyebilirsiniz.

Oyla 0
Alınan Beğeni
26
Ödül Puanları
28
Şöyle söyleyeyim skilldata enc den kopyalayıp yapıştırmak sıkıntı çıkarır. Forumda paylaşılmıştı. Oradaki skilleri ekleyerek eğer dbniz cleansa dbtomedia ile rahatça ekleyebilirsiniz.
aynen hocam clean db üzerinden editliyorum dbtomedia sıkıntı çıkarmadı hiç diğerlerini ekledi zaten. hocam burada paylaşılanla ekledim olmadı orjinal ekli oyunundan çektim olmadı başka bir server den çektim olmadı sadece bu skill de böyle bir sorunla karşılaştım.

Oyla 0

Venom

.
Alınan Beğeni
204
Ödül Puanları
43
Media.pk2 skill satır eklentileri simgeleri bunların vs. hepsi crash ve uyumsuzluk nedenidir.
UI_SkillTab, UI_SkillPage, UI,_SkillColumn, UI_SkillRow, bu satırlar nereye ekleyeceğinizi gösterir. Skillin aktif olacağı satır da 0-1-2-3-4-5 diye açık skillere bakılarak yapılabilir. dikkat edin çakışma olmasın. Her skill sayfasında sağa ve aşağı doğru 0 dan başlar.

Oyla 0
Alınan Beğeni
26
Ödül Puanları
28
Media.pk2 skill satır eklentileri simgeleri bunların vs. hepsi crash ve uyumsuzluk nedenidir.
UI_SkillTab, UI_SkillPage, UI,_SkillColumn, UI_SkillRow, bu satırlar nereye ekleyeceğinizi gösterir. Skillin aktif olacağı satır da 0-1-2-3-4-5 diye açık skillere bakılarak yapılabilir. dikkat edin çakışma olmasın. Her skill sayfasında sağa ve aşağı doğru 0 dan başlar.
doğrudur hocam ben bu noktada hata yapmış olsam clientless yerdim zaten ama oyuna giriyorum o eklediğim skill add şeklinde gözüküyor.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.