Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Skill eklerken hata olusuyor

Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
Herkese tekrardan merhaba Ecsro files kullanıyorum, henüz öğreniyorum ama ecsro ile ilgili çok az bilgi paylaşımı var editi olsun filan. Ben de kendimce bişeyler yapmaya çalışıyorum ama olmuyor. Media.pk2 ye ekledim skiller görünüyor ama DB'ye ekleyemiyorum resimdeki gibi kırmızı hata veriyor skiller eklenmiyor :S Bilenler yardımını esirgemezse çok sevinirim. Teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• hataa.jpg
    hataa.jpg
    447.5 KB · Görüntüleme: 20
Çözüm
Sorun, SQL menüsünde > Tools üzerinde > Prevent Saving seçeneğinin aktif olmasından kaynaklı.. Ayrıca skiller kaydoluyor fakat yine aynı menüde tabloların sadece bir kısmının gösterilmesi ayarlıydı..
Ayarlar yapıldı, tabloya bahsi geçen skiller eklendi.

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,858
Ödül Puanları
213
Ünlemin üstünde durursanız data başarıyla eklendi anlamında bir yazı çıkıyorsa üstte kırmızı renkli execute butonuna basın kaydetsin.
Bi alt satıra geçtiğinizde normalde kaydolur ama çoklu satırlarda bu uyarıyı verebiliyor.

Oyla 0
Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
Enter'a basıp execute edince tekrar resim atar mısınız?
Yaptım dediğinizi ama tekrar RefSkill tablosuna girdiğim de eklediğim skilleri göremiyorum. Hiç bişey eklenmemiş gibi duruyor.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Ünlemin üstünde durursanız data başarıyla eklendi anlamında bir yazı çıkıyorsa üstte kırmızı renkli execute butonuna basın kaydetsin.
Bi alt satıra geçtiğinizde normalde kaydolur ama çoklu satırlarda bu uyarıyı verebiliyor.
hata merajı veriyor, şuan dediğinizi yapıyorum resimdekini diyor ama çevirdim başarıyla eklendi diyor ama tekrar _RefSkill tablosuna girdiğim de hiç değişiklik yapmamışım gibi duruyor.

Ekli dosyalar

• hattt.jpg
    hattt.jpg
    351 KB · Görüntüleme: 11
Oyla 0

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,935
Ödül Puanları
113
O zaman hocam ordaki bütün satırları kopyalayın bir tane text'in içine hepsini yapıştırın daha sonra query'e gidip truncate table dbo._RefSkill yazın tamamen içini temizlesin query daha sonra orda text'in içine attığınız her şeyi yapıştırın.

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,858
Ödül Puanları
213
Hemen bi anydesk verin göstereyim, hatayı ve çözümüde konu altına paylaşıp çözüldüye alalım konuyu. @HaknKya

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,858
Ödül Puanları
213
Sorun, SQL menüsünde > Tools üzerinde > Prevent Saving seçeneğinin aktif olmasından kaynaklı.. Ayrıca skiller kaydoluyor fakat yine aynı menüde tabloların sadece bir kısmının gösterilmesi ayarlıydı..

Oyla 0
Çözüm
Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
Teşekkür ederim sorunu Dragon
Sorun Tools üzerinde Prevent Saving seçeneğinin akif olmasından kaynaklı.. Ayrıca skiller kaydoluyor fakat yine aynı menüde tabloların bir kısmının gösterilmesi ayarlıydı..
Teşekkür ediyorum :) iyi çalışmalar diliyorum.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Özür dilerim her şeyi de buraya yazıyorum ama içinden yine çıkamadım bu defa launcherle oyuna giriş yap diyorum hata veriyor tam 3 saattir ekliyorum çıkarıyorum olmuyor bütün skill ekleme konularına baktım benim dosyalar ecsro olduğu için bir birini de tutmuyor ama yine yapamadım anlayacağınız.
hata da resim de ne bir snow shieldmiş arkadaş ya ekleyemedim :D

Ekli dosyalar

• ccccccccccccccccc.jpg
    ccccccccccccccccc.jpg
    70.7 KB · Görüntüleme: 9
Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,858
Ödül Puanları
213
DBtoMedia var mı ECSRO için bilmiyorum fakat ben bu sorunu vsro filesta dbtomedia ile tüm çıktıları patch edenlerde görmüştüm. 2 txt vardı onların dbtomedia ile çıkarılıp patch edilmesinden kaynaklanıyordu... bizzat tecrübe de etmiştim.. Bir süre sonra düzeldiğini de gördüm.. hiç düzelmeyip yeniden veritabanını restore etmek zorunda kalanı da...

Grafik kartı yazıyor evet ama sorunun ne olduğundan emin değilim. Bilen biri yazar ve bizleri aydınlatırsa sevinirim.
Yeni konu açmanız daha faydalı olurdu. Bu çözümlenmiş belli bir konu.. Burada çözüm bulunamayabilir.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.