Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Skill Mastery Scroll (CH-EU)

Ü

Üye silindi 3096

Sorunsuz skill mastery scroll lazım paylaşacak varmıdır ?
CH ve eu

Ü

Üye silindi 3096

çözüldü tmmdır @sonerefe scrol konusundan öğrendim
57412685_1559985674131947_5819911493327519744_n.png

K9pRbab.jpg

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
ben bunu gece denedim de oda skill acılmadı o yüzden sordum ya prosedür farklı bir bölüme mi eklenecek 3 tane skl mastery sc var burdaki rarin icin de :D

Ü

Üye silindi 3096

ben bunu gece denedim de oda skill acılmadı o yüzden sordum ya prosedür farklı bir bölüme mi eklenecek 3 tane skl mastery sc var burdaki rarin icin de :D
ben en sonki svde @risesun97 'nin mastery scrol konusundakini düzenleyip kullandım güzeldi sorunsuz yaptı işlerimi gördü.

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
Başkan ben de yaptım fakat çalışan birşey durdurk yere nasıl bozulur aklım almıyor Log değiştim aklıma gele bilecek herşeyi yaptım bunun çalışmasını ne engelleye bilir Kullandıgı Return Sc id si filan varmı onla alakalı ola bilirmi çakışma durum filan :D

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.