Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü skill reset

SQL

.
Alınan Beğeni
218
Ödül Puanları
43
skill reset kullanıuyorum bana 1000000 sp veriyor mastery leveli 3 e kadar maxlasam bile harcadıgım skill puanını muazzam derecede aşıyor ben toplamında 230 sp harcıyorum fakat skill reset scrollunu kullanıyorum bana 1000000 değeri veriyor , sadece harcadığım sp oranını geri vermesi için yardımlarınızı beklıyorum.

IF (@ItemRefID = 42000 and @Operation=41) -- Skill Recall BEGIN declare @TotalSP int declare @TotalSPMastery int SELECT @TotalSP = SUM([SRO_VT_SHARD].[dbo].[_RefSkill].ReqLearn_SP) FROM [SRO_VT_SHARD].[dbo].[_RefSkill], [SRO_VT_SHARD].[dbo].[_CharSkill] WHERE [SRO_VT_SHARD].[dbo].[_RefSkill].ID=[SRO_VT_SHARD].[dbo].[_CharSkill].SkillID AND [SRO_VT_SHARD].[dbo].[_CharSkill].CharID=@CharID AND [SRO_VT_SHARD].[dbo].[_RefSkill].ReqCommon_MasteryLevel1 <= '120' SELECT @TotalSPMastery = SUM([SRO_VT_SHARD].[dbo].[_RefLevel].Exp_M) FROM [SRO_VT_SHARD].[dbo].[_CharSkillMastery], [SRO_VT_SHARD].[dbo].[_RefLevel] WHERE [SRO_VT_SHARD].[dbo].[_RefLevel].Lvl=[SRO_VT_SHARD].[dbo].[_CharSkillMastery].Level AND [SRO_VT_SHARD].[dbo].[_CharSkillMastery].CharID=@CharID AND [SRO_VT_SHARD].[dbo].[_CharSkillMastery].Level <= '120' UPDATE [SRO_VT_SHARD].[dbo].[_Char] SET RemainSkillPoint=1000000 WHERE CharID=@CharID DELETE [SRO_VT_SHARD].[dbo].[_CharSkill] FROM [SRO_VT_SHARD].[dbo].[_RefSkill], [SRO_VT_SHARD].[dbo].[_CharSkill] WHERE [SRO_VT_SHARD].[dbo].[_RefSkill].ID=[SRO_VT_SHARD].[dbo].[_CharSkill].SkillID AND [SRO_VT_SHARD].[dbo].[_CharSkill].CharID=@CharID AND [SRO_VT_SHARD].[dbo].[_RefSkill].ReqCommon_MasteryLevel1 <= '120' AND [SRO_VT_SHARD].[dbo].[_RefSkill].ID NOT IN (1,70,40,2,8421,9354,9355,11162,9944,8419,8420,11526,10625) UPDATE [SRO_VT_SHARD].[dbo].[_CharSkillMastery] SET Level='0' WHERE CharID=@CharID AND Level <= '120'

deniz8

.
Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
8
RemainSkillPoint=1000000 kısmı verilen sp miktarı oluyor bunu ayarlayarak istediğin sp miktarını verebiliyor olması gerekiyor fakat harcadığın kadar nasıl verirsin onun hakkında bilgim yok

• Beğendim
Tepkiler: SQL
Oyla 0

SQL

.
Alınan Beğeni
218
Ödül Puanları
43
BU program sanırım bunun yerıne prosedür mantıgı daha iyidir bence

Oyla 0

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,829
Ödül Puanları
113
Konu üzerinden 10 günden beri herhangi bir yorum bulunmadığından dolayı konu #ÇözümlenenSorunlar bölümüne gönderilmiştir.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.