Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Skill üzerine gelince atma sorunu

• Konbuyu başlatan Üye silindi 1104
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 1104

Merhabalar tüm skilleri kapattım elle tek tek düzenleyip taşıyarak yerlerini eklemeye çalışıyorum eğlence amaçlı :D
Bu skilde üzerine gelince atma sorunu yaşıyorum yardımcı olurmusunuz ?

860

Ü

Üye silindi 1104

RefSkill tablosunu kontrol et ve Media ya güzelce geçir.
3 tane eklemiştim
1 tanesini aktif edince sorunsuz 1 de max oluyor
fakat eklenen 2-3 tanesi farklı adlarda malesef onları aktif edince üzerine gelince atıyordu

sadece 1 tanesini aktif ettim 1 tanede max oldu arcanede hiç 140 olamadığım için bilmiyorum belki 1 tane uplanıyordur :D

Oyla 0

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
999
Ödül Puanları
214
Bu eklediğin skiller db ye sorunsuz ekleniyorsa mediaya eklenmesi çok basit zaten bir kaç görsel paylaşırsan çözelim.

Oyla 0
Ü

Üye silindi 1104

Bu eklediğin skiller db ye sorunsuz ekleniyorsa mediaya eklenmesi çok basit zaten bir kaç görsel paylaşırsan çözelim.

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

misal 1. sıradaki sorunsuz aktif oluyor 2 ve 3 aktif edemiyorum hata veriyor. 1 olunca 1 de maxlanıyor sorunsuz açılıyor 2-3 üde aktif etmek istiyorum çözüm varmı ?

Aktif edemiyorum derken service 1 yapıyorum o değil aktif edince oyunda üzerine gelince atıyor :D 1 uplanıyor üzerine gelince atıyo 1 den sonra

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.