Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Skiller görünmüyor..!

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
İlk defa böyle durumla karşılaşıyorum. C++ 2005 ile 2015 arası hepsini yükledim login sorunsuz oluyor fakat oyuna girdiğim andan itibare skiller görünmüyor pot basmıyor vb bir çok durum sanki normal clientten girmiş gibi daha önce karşılaşan varmı acaba

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
8,894
Ödül Puanları
113
İlk defa böyle durumla karşılaşıyorum. C++ 2005 ile 2015 arası hepsini yükledim login sorunsuz oluyor fakat oyuna girdiğim andan itibare skiller görünmüyor pot basmıyor vb bir çok durum sanki normal clientten girmiş gibi daha önce karşılaşan varmı acaba
mbot login kısmının ss atsan :D

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
8,894
Ödül Puanları
113
atıyorum hemen
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

joysronun mbot dosyalarıyla aç dene bi olcakmı bakalım aşağıdaki link tıkla yönledircek seni

mBotLoader.exe
sağ tuşla tıklayıp "Yönetici Olarak Çalıştır" basıp çalıştırmanız gerekmektedir.

Her seferinde sağ tuş yönetici olarak çalıştır yapmamak için lütfen sıralamaya uygun bir şekilde yapınız.
mBotLoader.exe dosyasına sağ tıklayınız,
Özellikler > Uyumluluk > Bu Programı Yönetici Olarak Çalıştırı işaretlerseniz her seferinde, Sağ tuş Yönetici Olarak çalıştır yapmak zorunda kalmazsınız.
Bot açıldıktan sonra sadece Login basmanız yeterlidir.

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
joysronun mbot dosyalarıyla aç dene bi olcakmı bakalım aşağıdaki link tıkla yönledircek seni

mBotLoader.exe
sağ tuşla tıklayıp "Yönetici Olarak Çalıştır" basıp çalıştırmanız gerekmektedir.

Her seferinde sağ tuş yönetici olarak çalıştır yapmamak için lütfen sıralamaya uygun bir şekilde yapınız.
mBotLoader.exe dosyasına sağ tıklayınız,
Özellikler > Uyumluluk > Bu Programı Yönetici Olarak Çalıştırı işaretlerseniz her seferinde, Sağ tuş Yönetici Olarak çalıştır yapmak zorunda kalmazsınız.
Bot açıldıktan sonra sadece Login basmanız yeterlidir.
Denedim sorun hala aynı net frame 4.5.2 yüklemeye çalışıyorum bilgisayarda zaten yüklü diye sorun algılıyor fakat güncellemeler mevcut olmadı ve yüklemeye hazır olduğu görünüyor güncellemer bitsin bide öyle deneme yapmam gerekiyor Not: Sbot sorunsuz açıyor :D

Promaker

C#,SQL,PHP Geliştirici
Developer
Alınan Beğeni
1,134
Ödül Puanları
93
Botun crack sistemi calışmıyor bot login olamıyor gördüğüm kadarıyla.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,639
Ödül Puanları
605
Seyir durumundan bot ile oyuna girdikten sonra ki son hali resim atar mısınız?

Bence bottan clienti başlat dememişsiniz. Zira botta herangi bir kullanıcı adı yazmıyor, hatırladığım kadarıyla giriş yaptığınız karakter adını yazması gerekir başlığında.

kagero

.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
aynı sorunu yaşıyorum bir çözüm var mı acaba ? internetteki herşeyi denedim yok olmuyor...

keeppp

.
Alınan Beğeni
238
Ödül Puanları
43
client klasöründe eksik dller olabilir + windows sürümünden kaynaklı olabilir + windows dll ler eksik olabilir framework ve visual dosyaları direcxt dosyaları sorun ekran kartında gibi ekran kartı güncellemeleri yapmalısın en son ihtimal mbotla alakalı olabilir ama mbotta sorun olsa 0 yazardı skiller ve character select gibi yerlerde 0 yazar o yüzden dedigim gibi windows sürümünden kaynaklı gibi duruyor eksik sürücü ve dlleri kontrol etmelisiniz hocam

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.