Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Sky Temple Mob Sorunu

MMTD

.
Alınan Beğeni
87
Ödül Puanları
28
Arkadaşlar Sky Temple'de hiç bir sorun yok ama mobları ekleyince GameServer açılıyor 3 saniye donuyor 5 saniye sonra da otomatik olarak kapanıyor belki spawn rate alakalıdır diye spawn rateye en düşüğe çektim ama yine de aynı hatayı veriyor nasıl çözebilirim?

Ü

Üye silindi 3096

Arkadaşlar Sky Temple'de hiç bir sorun yok ama mobları ekleyince GameServer açılıyor 3 saniye donuyor 5 saniye sonra da otomatik olarak kapanıyor belki spawn rate alakalıdır diye spawn rateye en düşüğe çektim ama yine de aynı hatayı veriyor nasıl çözebilirim?
Refskill hatası geçiyor mu ?
Hiç eklemedim sadece meraktan sordum

Oyla 0

ByMnkn

Eskilerden :)
.
Developer
Alınan Beğeni
259
Ödül Puanları
63
Data dosyalarını attın mı server files icine? regionları dogru ekledın mı ? genelde hatasız kapanma nedeni aynı skilllerden birden fazla olması skill tablolarına bak aynı varmı diye

Oyla 0

MMTD

.
Alınan Beğeni
87
Ödül Puanları
28
Data dosyalarını attın mı server files icine? regionları dogru ekledın mı ? genelde hatasız kapanma nedeni aynı skilllerden birden fazla olması skill tablolarına bak aynı varmı diye
Data dosyasın da sadece regioninfo.txt vardı onu atmadım bide öyle deneyim

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,638
Ödül Puanları
605
Sorununuz çözüldü mü?

Oyla 0

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,567
Ödül Puanları
113
RefHive veya RefTactics hatalıdır büyük ihtimalle.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.