Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü SMC Açıklı Sv Paylaşım Konum

Ü

Üye silindi 340

2 tane txtten dolayı bilgisayarına virüs bulaşmaz. O exe verdiyse eğer onlardan dolayı olabilir.
arkadaş smc açığı var diye o svnin client indirmiş fakat o cliente virüs atmıştım ben başkasıda atmış sanırsam ona yakalanmış ben sadece smc girmeyi görsünler diye paylaştım :D ama tam tersi indirmiş clienti :D veya patch attırmış ipinput programı ile

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,122
Ödül Puanları
93
2 tane txtten dolayı bilgisayarına virüs bulaşmaz. O exe verdiyse eğer onlardan dolayı olabilir.
Türkçeniz yok herhalde? Serveri diyorum, txt den virüs bulaşacagını sanacak kadar aptal birinin buralarda gezeceğini sanmıyorum.

Alınan Beğeni
11
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
2.kez okuyunca fark ettim. Aynı anda başka işlerle uğraşırken foruma bakıyorum. Dikkat edemedim.

Pardon, bir daha rahatsız etmem.

Ayrıca bu konuda ne gibi bir yararlı paylaşım var tartışılır.

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,122
Ödül Puanları
93
2.kez okuyunca fark ettim. Aynı anda başka işlerle uğraşırken foruma bakıyorum. Dikkat edemedim.

Pardon, bir daha rahatsız etmem.

Ayrıca bu konuda ne gibi bir yararlı paylaşım var tartışılır.
Konu rahatsız etmek değil, dikkatli okuyup yararlı yorumlarda bulunmak.

Ü

Üye silindi 1104

Çıkan 3 dosyayı SMC klasörüne atıp smc_independent.exe çalıştırıp ok diyip açabilirsiniz.

Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
8
cannot start smnet:9 hatası veriyor doğrumu yaptım acaba

Scofield

vSRO Editör
.
.
Alınan Beğeni
216
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Böyle sıkıntılar yaşamak istemiyorsanız tek yapmanız gereken olay SMC portunu giriş ve çıkışlar için kapatmak güvenlik duvarından. Ayrıca belirlenen programlara da engel koymak lazım gelir. Yoksa böyle başı boş server açarsanız durum aynen böyle olur.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.