Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü SMC Çalışmayı durdurdu

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Sürekli kullandığım smc şimdi Loadplugins diyince çalışmayı durdurdu diyor
Niye böyle yapmaya başladı hiç dokunmadım bile he

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Ekli dosyalar

• 2.png
    2.png
    14.5 KB · Görüntüleme: 14

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,683
Ödül Puanları
605
1. Yol Yeni SMC indirip rardan çıkartın.
2. Yol dep ayarlarına bakın, hiç açılmaz değil bağlantı kuracağı zaman çalışmayı durdurur. Dep ayarlayın , restart atın sonrasında kontrol edin tekrar dep ayarladığınız gibi mi ve devam edin.
3. Yol Port ayarlarınız değişmiş olabilir mi? Yanlış porta bağlantı kuruyor olabilir misiniz?

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
1. Yol Yeni SMC indirip rardan çıkartın.
2. Yol dep ayarlarına bakın, hiç açılmaz değil bağlantı kuracağı zaman çalışmayı durdurur. Dep ayarlayın , restart atın sonrasında kontrol edin tekrar dep ayarladığınız gibi mi ve devam edin.
3. Yol Port ayarlarınız değişmiş olabilir mi? Yanlış porta bağlantı kuruyor olabilir misiniz?
Herhangi bir değişiklik olmadı gece açılırken sabah açılmadı rardan çıkartamıyorum rar yok elimde
port felan da değiştirmedim
Hiç açılmaz demek istediğim açıldıktan sonra işlem yapmaya izin vermez sonuçta ben mi yanlış biliyorum?

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,683
Ödül Puanları
605
Herhangi bir değişiklik olmadı gece açılırken sabah açılmadı rardan çıkartamıyorum rar yok elimde
port felan da değiştirmedim
Hiç açılmaz demek istediğim açıldıktan sonra işlem yapmaya izin vermez sonuçta ben mi yanlış biliyorum?
Çalışmayı Durdurdu hatası verir.

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Aslında aynı şeylerden bahsediyoruz ben sadece depin çalışma mantığından bahsettim sonucunda çalışmayı durdurdu hatası tabikide vericek

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.