Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü SMC LOADPLUGİNS

Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
Arkadaşlar öncelikle bilgisayarım bozuktu bir süredir uğraşamadım herşeyimi doğru düzgün kurdum fakat böyle bir şeyle karşılaştım anlamadım neden olduğunu smc yi açıyoru 'select 1,1-- yazıp giriyorum Application kısmından Loadplugins diyorum ve hiçbir hata vermeden ve hiçbir seçenek gelmeden karşıma kalıyor nedenini bilen varsa yardımcı olabilirmi???

Adsız.png

Ü

Üye silindi 3096

smc klasörünü tekrar çıkart dlller bozulmuş sanırsam tekrar at düzelir .

Oyla 0
Ü

Üye silindi 505

Arkadaşlar öncelikle bilgisayarım bozuktu bir süredir uğraşamadım herşeyimi doğru düzgün kurdum fakat böyle bir şeyle karşılaştım anlamadım neden olduğunu smc yi açıyoru 'select 1,1-- yazıp giriyorum Application kısmından Loadplugins diyorum ve hiçbir hata vermeden ve hiçbir seçenek gelmeden karşıma kalıyor nedenini bilen varsa yardımcı olabilirmi???

Ekli dosyayı görüntüle 3751

Link Olarak Verdiğim Dosyayı İndir Server Files Ana Dizine Aktar. Serveri Yeniden Başlat ve SMC Aç sorunun Düzelecektir.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.